Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem lehetek én is...

Miért nem lehetek én is valaki mindene?

Figyelt kérdés

Vasárnapi ágyban pihenés van, nemsokára vacsi. Tévézés közben belegondoltam milyen jó lenne ha valakihez tartoznék. Nem sajnáltatom magam, nincs szükségem lelki fröccsre, de már nagyon rossz így, egyedül unatkozni.... Váci Mihály szerint is nem elég a jóra vágyni, akarni kell.


Akarom én, csak nem történik semmi. Mondjuk a munkám nem is engedi a csajozást + semmi szabadidőm, na de hát jó lenne már változtatni. :)


Egyébként milyen érzés szeretve lenni 2019-ben? Már nem is tudom mikor éreztem ezt utoljára.


2019. szept. 8. 18:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
2 éve vagyok egyedül, nem nagyon jön az az alkalom, pedig dicsérni szoktak idősek és fiatalok is hogy milyen rendes, helyes vagyok, nem ér semmit csak gondolkodom mi a baj velem.
2019. okt. 20. 10:40
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem kopog be senki, ha nem teszel èrte.
2019. nov. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%

"szerint is nem elég a jóra vágyni, akarni kell"


"Akarom én, csak nem történik semmi."


"nem nagyon jön az az alkalom"



Kicsit úgy tűnik, mintha nem arra várnál hogy a galamb megölje, majd megsüsse magát és úgy száljon be a szádba éppen akkor amikor nyitva tartod...


Ahoz hogy legyen valakid aktívan keresni kell a lehetőségeket az ismerkedésre nem csak várni, hogy majd lesz egy varázslatos pillanat mint a filmekben és a boltban egyszerre nyúltok valamiért, összeér a kezetek és onnantól szerelem van.


Rengeteg kutakodás, kurdarc és önfejlesztést igényel egy normális pár találás, de a legfontosabb, hogy nyiss a világ fele, hiszen ha csak a munkahelyeden és a szobádban vagy még lehetőség sincs arra hogy random megtaláljon valaki.


A 2. legfontosabb hogy kezd el ismerkedni.


Ha akarod privátban kifejtem, de én is hasonlóan vártam a csodát, majd hírtelen elkezdtem aktívan tevékenykedni és csodák csodájára özönlöttek a lányok.


Addig azt hittem túl ronda vagyok, unalmas, egyszerűen csak neem értek a nőkhöz, pedig szimplán az volt a legnagyobb bajom hogy semmit sem csináltam, csak vártam hogy majd a tökéletes nő talál meg engem és nem fordítva...


Csinálj valami!

2019. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#13, nálam valami más baj van. Akad nő, csak hamar lepattan. Nem akarnak 1-ről a kettőre jutni velem. Nyitott lennék, de sajnos zárt ajtókat találok.
2019. nov. 18. 19:10
 15/17 anonim ***** válasza:

Ohhh az más.


Akkor inkább a társkeresési piacon való értékedet kéne növelned, hogy te is az igazi lehess annak aki neked az és ne hagyjon ott mert talált valaki mást vagy azt hiszi, hogy tud valaki jobban találni.

2019. nov. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ne csak akard s várd...


Ha valakinek ennyire nincs ideje...

Nos így ne akarj senkit magad mellé.


Idő nem csak ismerkedésre , megszerzésre kell, de a kapcsolat megtartásàhoz is!!!


Változtass az alap monoton, betáblázott életeden.


Rosszúl lennék, ha nem lenne ennyi időnk egymásra.

Nem porosodó alvó baba akar lenni a másik mellett, hanem ember, de leginkább boldog pár.

Betokosodnak így is rengetegen.

2019. dec. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mindene akarsz lenni valakinek.

Akkor sorold mi az a minden amit nyujtasz es szerinted szüksege van ra a masiknak konkretan töled, azaz amit mastol ne kapna meg?


Vagy fogalmazd at a kerdest kicsit

2019. dec. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!