Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Akik egyedül vannak mivel töltitek az időtök?

Vége lett a párkapcsolatomnak. Általában nehezen megyek bele egybe, mert azt vettem észre, hogy sokszor jobban el vagyok egyedül.

MOst viszont munkanélküli is vagyok, ti mivel töltitek az időtöket? Nem játszom semmivel, így a számítógép kilőve. Rádiót hallgatok, olvasok, de túlzás lenne, hogy ezt napi 8-12 órában lehetne csinálni.

Keress kérdéseket hasonló témában: idő

szept. 11. 16:57  Privát üzenet  

A válaszok

Én Red Alert 2-vel játszok sokat, saját készítésű helyszíneken. Nagyon jó!!!

"Kirov reporting..."

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont szept. 11. 17:00 Privát üzenet
Jelenleg a rajzolás, nyelvtanulás, edzés hármas az elsődleges, de filmezni, játszani és olvasni is szoktam. Amennyiben több szabadidőm lenne be is iratkoznék különböző tanfolyamokra, kezdetnek rajzra, hogy hatékonyabban fejlesszem a tudásom, illetve utána elkezdenék animációt tanulni, és zongorázni is szeretnék elkezdeni. Tehát egy percet nem unatkozom.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont szept. 11. 17:24 Privát üzenet
Számítógépen nemcsak játszani lehet, abszolút végtelen módon fel lehet használni. Nézzél rajta filmet, vagy tanulsz meg képeket retusálni. Ha csak netezel, akkor is jobb a nagy monitoron egérrel, mint a kis fos telefonon a zsíros ujjaiddal huzigálva.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont szept. 11. 18:52 Privát üzenet
BBKristof nevű felhasználó válasza:

Takarítás, sport, főzés, olvasás, játékszabály tanulás, barátokkal találkozás, játszás. Én inkább azt nem értem hogyan van energiája az embereknek egy jó párkapcsolathoz. Heti egyszer barátokkal találkozni bőven elég, munka után pedig nem szeretek másokkal foglalkozni.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont szept. 11. 20:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utolsót nagyon adom, én is kicsit belefáradtam a párkapcsolatba, jobban érzem magam. Bár ez lehet az én hibám is, nem másra mutogatok.

# 5/6Időpont szept. 11. 21:11 Privát üzenet
hobbiddal foglalkozás; múzeumok; túrázás; utazás olyan helyre, ahol még nem voltál; tanulni valamit :)

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont szept. 12. 05:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan töltitek az ünnepeket akik egyedül nevelitek a gyereketeket és senki más nincs az életetekben?
Miért töltitek egyedül vagy otthon a szilvesztert?
Amikor úgy érzitek teljesen egyedül vagytok, vagy amikor akit szerettek látjátok hogy tökre nem érdeklitek, mivel töltitek be az űrt?
Anyukák, feleségek ti mivel töltitek a napotokat, ha egyedül vagytok otthon?
Boldog Karácsonyt kívánok! Ti hogy töltitek az ünnepeket? Van aki egyedül?
Ki az aki sokat van egyedül otthon? Mivel töltitek a napjaitokat?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!