Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik egyedül vannak mivel...

Akik egyedül vannak mivel töltitek az időtök?

Figyelt kérdés

Vége lett a párkapcsolatomnak. Általában nehezen megyek bele egybe, mert azt vettem észre, hogy sokszor jobban el vagyok egyedül.


MOst viszont munkanélküli is vagyok, ti mivel töltitek az időtöket? Nem játszom semmivel, így a számítógép kilőve. Rádiót hallgatok, olvasok, de túlzás lenne, hogy ezt napi 8-12 órában lehetne csinálni.



2019. szept. 11. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Én Red Alert 2-vel játszok sokat, saját készítésű helyszíneken. Nagyon jó!!!

"Kirov reporting..."

2019. szept. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg a rajzolás, nyelvtanulás, edzés hármas az elsődleges, de filmezni, játszani és olvasni is szoktam. Amennyiben több szabadidőm lenne be is iratkoznék különböző tanfolyamokra, kezdetnek rajzra, hogy hatékonyabban fejlesszem a tudásom, illetve utána elkezdenék animációt tanulni, és zongorázni is szeretnék elkezdeni. Tehát egy percet nem unatkozom.
2019. szept. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Számítógépen nemcsak játszani lehet, abszolút végtelen módon fel lehet használni. Nézzél rajta filmet, vagy tanulsz meg képeket retusálni. Ha csak netezel, akkor is jobb a nagy monitoron egérrel, mint a kis fos telefonon a zsíros ujjaiddal huzigálva.
2019. szept. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Takarítás, sport, főzés, olvasás, játékszabály tanulás, barátokkal találkozás, játszás. Én inkább azt nem értem hogyan van energiája az embereknek egy jó párkapcsolathoz. Heti egyszer barátokkal találkozni bőven elég, munka után pedig nem szeretek másokkal foglalkozni.
2019. szept. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsót nagyon adom, én is kicsit belefáradtam a párkapcsolatba, jobban érzem magam. Bár ez lehet az én hibám is, nem másra mutogatok.
2019. szept. 11. 21:11
 6/6 anonim ***** válasza:
hobbiddal foglalkozás; múzeumok; túrázás; utazás olyan helyre, ahol még nem voltál; tanulni valamit :)
2019. szept. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!