Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Unalmas az életem, ezért...

Unalmas az életem, ezért iszok. Mi lesz így velem?

Figyelt kérdés
A lány akibe szerelmes vagyok, éppen mást szeret, barátaimmal nem tudok mit csinálni, mert megváltoztak, rossz útra tértek és nem leszek olyan mint ők. Szoktam bulizni járni, de már az is olyan monoton. Munkám is van és az oké, de nem abból áll az élet. Ezért ha unatkozom, leülök és iszok. Úgy érzem hogy unalmas személyiség vagyok, nem kellek egy lánynak sem. Azért a lányért most harcolok (persze nem nyomulósan). Barátaim már úgy érzem nincsenek nagyon, ezért eléggé magam alatt vagyok
2019. szept. 12. 18:38
 1/3 anonim válasza:

Egy kicsit kapd össze magad... Menj el csak úgy sétálni le az utcára, próbál ismerkedni. Csak úgy random. Ne hagyd el magad mert annak nincs jó vége.

Nekemis be van most borulva,de előbb utóbb kisüt a nap.

2019. szept. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dolgozz keményebben az italt meg hadd ünnepnapokra!
2019. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ennyire hülye. Ilyen kreált, irreális gondolatok miatt alkoholizmusba hajtani magad? Tudod, hogy végzi egy alkoholista? Először csak iszogatsz, állítom néha magadra erőltetve, hogy te elmondhasd, hogy szar az élet és iszol, de amikor rászoksz az már kemény dió lesz. Hagyd már az egészet.


"A lány akibe szerelmes vagyok, éppen mást szeret" - 3x jártam már így, ha az első ilyennél magamba fordulok, most nem lennék együtt álmaim nőjével. Neked is lesznek még szerelmeid.


"barátaimmal nem tudok mit csinálni, mert megváltoztak, rossz útra tértek és nem leszek olyan mint ők." - Ezt nem igazán értem. A barátaidat el kell fogadnod, nem kell feladnod az elveidet, de ha hülyeséget csinálnak, az ő dolguk. Miért akarod direkt eltaszítani őket magadtól? Mit értesz rossz út alatt?


"Úgy érzem hogy unalmas személyiség vagyok, nem kellek egy lánynak sem" - Ilyen hozzáállással.... Kezdj el edzeni, vagy valami új hobbit, társkeresőzz, vagy valami, de ne hagyd már el magad. Az életedet te irányítod.

2019. szept. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!