Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan zárhatnám ki teljesen...

Hogyan zárhatnám ki teljesen ezt az érzést magamból?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hosszasan fogom leírni, csak azért, hogy jobban meg tudjam értetni a helyzetem.


Régen nagyon önbizalomhiányos voltam, viszont iskolában voltak barátaim, ismerősök stb, akikkel csak iskola időben beszéltem/hülyéskedtem.

Kiskorom óta napi több órát vagy egész nap a gépet nyomtam.

Aztán elköltöztünk, gépezni már nagyon keveset szoktam, napi 1óra a legtöbb.


A lényeg, hogy itt nincs egyetlen ismerősöm sem.

Ez a nagyváros, ahol fél óra kintlét után megölnek a gondolataim. Mert csak azt látom, hogy mindenki mellett ott a régi, vagy mindegy milyen ismeröse/párja, és nincs a világon semmi problémájuk, soha nem is volt.

Annyira idegen és ilyesztő egyedül néha, hogy nekem sosem lesz az életemben már olyan ember, aki mindent tud rólam, akivel tudok azonosulni, alapból nem vagyok valami élettel teli sajnos. Még nincsen semmi hobbim, ha lesz pénzem, és a munka melett időm/energiám akkor majd eddzeni akarok, de azt is szerintem csak otthon.


Ez eddig erősen szánalmas.

Szeretnék mostmár valamit tenni, de ilyen lehetetlen életérzéssel hogyan és mit kellene?

Nagyon sok dologban kellene változtatnom, így ez nem élet.

Ez az érzés nagyon sokat javult, de még ígyis el tudom rontani az egészet ha túlgondolom.


2019. szept. 14. 13:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy erre nem lehet igazán mit mondani. Nem is tanácsot, ilyesmit reméltem ettől a kérdéstől. Inkább véleményt, vagy ha volt valaki/van hasonló helyzetben.
2019. szept. 14. 14:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Én voltam így sőt.. Ez mind a saját korlátunk amiket felállítottunk és azonosultunk vele. Ez mind az elme "trükkje" illetve az egóé. Megtudlak érteni, viszont tudnod kell magadról hogy ki vagy te, mik a korlátaid és hogy te nem az egó vagy. :)
2019. szept. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. szept. 14. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!