Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Írjak neki szerintetek?

Még kb. 3 hete bejelöltem Facebookon egy teljesen ismeretlen fiút. Vissza is igazolt, de azóta nem történt semmi, egyikünk se kereste a másikat. Ha jól gondolom nekem kellene üzennem neki, mivel én voltam a kezdeményező fél, de kicsit izgulok. Most fogok érettségizni és már most alig látszok ki a tanulnivalókból, nem tudom mennyi időnk lenne beszélgetni, ha ő egyáltalán akarna. Mindegy, nem is ez a lényeg, hanem hogy szeretném megismerni, ha már egyszer vettem a bátorságot és ismerősnek jelöltem, de nem akarom beégetni magam valami hülye szöveggel. Ha megkérdezi honnan ismerem, mit mondjak neki? Az azért elég bután hangzana, hogy csak úgy bejelöltem, mert megtetszett a fotója...

Keress kérdéseket hasonló témákban: fiú, Facebook, ismerkedés, Messenger, beszélgetés, üzenet

szept. 14. 18:36  Privát üzenet  

A válaszok
Padig az őszinteség a legjobb.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont szept. 14. 18:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Meg attól félek, hogy esetleg kiderül, hogy nincs bennünk semmi közös, elakad a beszélgetés, esetleg mégsem lesz szimpatikus és akkor kínos lenne ezt neki megmondani...

# 2/6Időpont szept. 14. 18:38 Privát üzenet
Én jelöltem így be lányt. Egy hónapig próbálkoztunk végül nem lett belőle semmi. DE lehetett volna!

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont szept. 14. 18:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mondjuk kicsit messze lakunk egymástól, szóval szerintem a távolság miatt ebből amúgy sem lenne semmi.

# 4/6Időpont szept. 14. 19:31 Privát üzenet
NE legyél nyuszi. Beszélgessetek!

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont szept. 14. 19:51 Privát üzenet
Írj neki!!! Én 10 éve bánom, hogy akkor nem léptem...

# 6/6Időpont szept. 16. 18:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tetszik egy lány. (Csak látásból ismerem, tudom a nevét is) Szerintetek menjek oda hozzá vagy inkább írjak rá?
Miért van ennyi magányos pasi? De most komolyan. Annyi kérdés jön itt nap mint nap és 90%-ban srácok írják ki a kérdést. Mi van itt?!
Online társkeresőn mit írjak egy lánynak ha bejön, és szívesen ismerkednék vele?
Most a véleményetekre vagyok kíváncsi. Van egy lány 4 éve dolgoztunk együtt egy munkahelyen. Jóban voltunk, szerintem kedvelt engem. Megtaláltam facebookon. Szerintetek írjak neki?
Párkereső hirdetésre szertnék válaszolni. Ti mit írnátok, hogy válaszolnátok. Tanácstalan vagyok, még soha nempróbáltam. Valakinek tapasztalata, esetleg egy pár konkrét...
Szerintetek írjak még neki, vagy most már tényleg engedjem el őt?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!