Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Írjak neki szerintetek?

Írjak neki szerintetek?

Figyelt kérdés
Még kb. 3 hete bejelöltem Facebookon egy teljesen ismeretlen fiút. Vissza is igazolt, de azóta nem történt semmi, egyikünk se kereste a másikat. Ha jól gondolom nekem kellene üzennem neki, mivel én voltam a kezdeményező fél, de kicsit izgulok. Most fogok érettségizni és már most alig látszok ki a tanulnivalókból, nem tudom mennyi időnk lenne beszélgetni, ha ő egyáltalán akarna. Mindegy, nem is ez a lényeg, hanem hogy szeretném megismerni, ha már egyszer vettem a bátorságot és ismerősnek jelöltem, de nem akarom beégetni magam valami hülye szöveggel. Ha megkérdezi honnan ismerem, mit mondjak neki? Az azért elég bután hangzana, hogy csak úgy bejelöltem, mert megtetszett a fotója...

2019. szept. 14. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Padig az őszinteség a legjobb.
2019. szept. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg attól félek, hogy esetleg kiderül, hogy nincs bennünk semmi közös, elakad a beszélgetés, esetleg mégsem lesz szimpatikus és akkor kínos lenne ezt neki megmondani...
2019. szept. 14. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Én jelöltem így be lányt. Egy hónapig próbálkoztunk végül nem lett belőle semmi. DE lehetett volna!
2019. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk kicsit messze lakunk egymástól, szóval szerintem a távolság miatt ebből amúgy sem lenne semmi.
2019. szept. 14. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:
NE legyél nyuszi. Beszélgessetek!
2019. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Írj neki!!! Én 10 éve bánom, hogy akkor nem léptem...
2019. szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!