Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az eddigi életem miatt vannak...

Az eddigi életem miatt vannak ilyen érzéseim?

Figyelt kérdés
Mondhatni eddig nem is éltem. Sosem voltunk nyaralni, még csak olyasmi helyen sem, csak otthon ültem mindig, a szüleim dolgoztak, a szokásos. El is költöztünk, most már minden idegen meg ijesztő, egyetlen ismerőssel sem találkoztam évek óta. Szinte lehetetlennek érzem, hogy valaha lesz társam, nem vagyok gáz, már tetszettem lányoknak, de nem sok önbizalmam van, ami elvileg nem látszik meg rajtam. Iszonyat nehéznek érzem az egész életet így, hiába lesz minden úgy ahogy szeretném, akkor is egyedül leszek szerintem. Vagy ha lesz is valaki, nem fogok tudni azonosulni vele, bármilyen is legyen. Legalábbis én valamiért teljesen így érzek. Többször van jobb kedvem, mikor reálisan gondolkodom, de még többször uralkodnak a fejemben ezek a hülyeségek.
2019. szept. 17. 14:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Na, nekem ilyen élethelyzetben segített az, hogy kissé elengedtem a gyeplőt. Csinálj olyan dolgokat, amiket amúgy nem tennél! Önbizalmat pedig a semmiből is lehet meríteni.Nekem sikerült. Járj el társaságokba, pl csocsózni, dartsozni, stb, ahova a helyi fiatalok is járnak, időnként akár rúgj is be enyhén. Túl feszült vagy, lazulj! A leírásodban az ijesztő kifejezés viszont elgondolkodtató...
2019. szept. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!