Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg ennyit számít vagy...

Tényleg ennyit számít vagy csak én magyarázom be magamnak ez eddigi tapasztalataim, érzéseim szerint? Csak beképzelem, vagy tényleg velem valami nagy baj van? Mit tegyek, egyre jobban fáj?

Figyelt kérdés

szia

lehet, hogy kicsit érthetettlen a kérdés, de próbálom azért érthetően megfogalmazni:)

nos, régen voltak evés gondjaim, túl daginak hittem magam, mára ez már kezd rendbejönni

167cm/45kilo

mindig követek még egy étrendet, de ma nagyon rosszul jött ki étkezés szempontjából, és azóta lüktet a gyomrom-olyan mintha folyamatosan vernének bele

tudom hogy nagyon rosszul ettem ma, de lehetséges hogy ennyire megvisel, dél óta alig bírok felkelni

ezeket ettem amúgy ma

reggel 1 szelet rozskenyér 3szelet uzsonnasonka, fél sz trappista sajt

tízórai 1joghurt-175gramm-natur, zsszegény-75kcal

aztán "ebédre"1-1gombóc nutella és joghurtos áfonya fagyi, 1epres-túrós piskóta(cukrázdába voltunk)

3felé 1sz rozskenyér 6sz csirkeseonka-77kcal

1-1 paprika, paradicsom

4ek zsszegény sajtkrém 1 kis rozskenyér uborkával

vacsi 1alma, kb 15-20szem eper, fél kilo meggy kb 250g zszegény túró

még este kb 4marék tökmag, kb 30dkg


2012. máj. 28. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Alma, eper , meggy... Nem csoda, hogy rosszul vagy.

Amúgy a tökmag tök zsíros, hízlal.

2012. máj. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

A fél kg meggy a hibás szerintem. Majd holnapra elmúlik, bár van akinél ilyen szélproblémát okoz és nagyon fáj a hasa tőle. Szerintem holnap hanyagold ezeket a meggyes dolgokat és hátha egy kis szellentgetéssel és hasmenéssel megúszod.


Kedves első, nem tudom miért kellett odaírni hogy a tökmag hizlal. 45 kg. Írta hogy gondjai is voltak! Legyünk már legalább ennyiben tekintettel a másikra.. Gondolom nem is fogyózik, szóval..

2012. máj. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"4marék tökmag, kb 30dkg"

4 marék tökmag szerintem héjastul 10 dkg max., szóval az a 30 deka 5 deka...

2012. máj. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Amit leirsz, az 2 kisebb étkezés + nasi mennyisége, szóval egy főétkezés és 12 kiló hiányzik ahhoz, hogy jól érezd Magad.:)

Hány éves vagy?

2012. máj. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És a kérdésed nem értem. Mi az, ami fáj, és mi az, amit bemagyarázol Magadnak?
2012. máj. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem el kéne járni pszichológushoz, hogy teljesen rendbe jöjj, mert nagyon sovány lehetsz, gondolom még mindig testképzavarod van. 10 kg-ot kéne híznod, hogy normális legyen a testsúlyod. Meg hát abszolút nem volt sok, amit ettél, maximum 2000 kcal volt. Minden nap ennyit kéne enned, hogy egészséges legyél
2012. máj. 29. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Te betegesen sovány vagy tessék 10 kg felszedni. Ne többet, de ne a tükör alapján dönts a súlyodról, mert testkép zavaros vagy, és 55 kilósan már bálnának látnád magad, mikor más szerint még sovány vagy. A 45kgvel te majdnem csontváz vagy. Tessék szépen enni addig amíg el nem éred a 55kgt, és ott tartani a súlyod, és felírni egy papira, hogy az 55killó az ideális. Ez azért fontos mert lehet, hogy te kövérnek érzed majd magad, mások hiába mondják azt, hogy sovány vagy. Amennyiben meg felírod, és tudod, hogy mi az ideális segíteni fog. Ja még annyit, hogy havi két kilóval próbálj hízni, ne többel, és ha nem sikerül fordulj pszichológushoz.
2012. máj. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

a gyomrom fáj nagyon

16 éves vagyok

2012. máj. 29. 22:59
 9/11 anonim ***** válasza:

Mióta fáj? Rendszeres panasz ez, vagy új?

Ha napokig tart, vagy többször előfordul, akkor el kell menni orvoshoz, mert lehet gyomorhurutod vagy gyulladásod, még fekélyed is kialakulhat.

Igen, valami baj van, ha fáj a gyomrod nagyon, és főleg hogy már egy napja szüntelenül, de ha új a tünet, akkor még nem olyan nagy a baj, hogy meg kéne ijedned, csak orvosnak meg kéne mutatnod Magad. A szüleid hogyhogy nem parancsoltak még orvoshoz ekkora fájdalommal?

2012. máj. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jobban vagy? nekem a narancstól szokott fájni de nem nagyon. Lehet csak sok volt neki hirtelen valami? Vagy vírus is lehet. ismerek olyat akinek még ha náthás is fáj a hasa. Nekem pl olyankor hányingerem van. Jobbulást, remélem már túl vagy rajta!
2012. máj. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!