Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért viselkedik így mindenki?...

Miért viselkedik így mindenki? -Normális válaszok is vannak erre?

Figyelt kérdés
Ha valaki ebbe a témába (vagy akárhova) kiír egy kérdést, a legtöbb ember szitkozódni tud, nem segíteni. Nemrég kiírtam egy kérdést például, amikor szóba jött hogy szeretnék magam mellé egy lányt aki elfogad, aki nem olyan tömeglány, erre jöttek válaszok hogy "írj" stb, akinek írtam egy szót nem írt vissza eddig, a többi ember a kérdező és a válaszolók szavait forgatja ki, és szid mindenki mindenkit.. Nem tudom mi olyan vicces abba ha valaki magányos, szar az élete és problémái vannak. Tisztelet a kivételnek, akik normálisan segíteni próbálnak. Bár ritka. Szeretnék neten ismerkedni, magam mellé valakit aki hűséges aranyos stb, én ebbe kértem segítséget nemrég, amit kaptam, a szavaim kiforgatása, szidás és had ne soroljam milyen privátok. A többi kérdésnél is csak szidják a kérdezőt szinte, hogy ő itt "sír" stb.. Valaki leírja a problémáit, azért van az oldal hogy segítséget kérjünk, én is segítséget kértem :)

2019. szept. 20. 18:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

10-es, nem nincsenek barátaim, és nincs Senkim.

Élőbe eleve nem tudok meglenni sok ismeretlen között, főleg nem még le is szólítani valakit..

A chates rész nem messengerre szólt, hanem GYK-ra.. Kérdésnél is írják hogy "írj rám beszélgessünk" stb, ha írok nem írnak vissza :D

2019. szept. 22. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!