Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi legyen az életcélom magányo...

Mi legyen az életcélom magányosan?

Figyelt kérdés

Több súlyos betegséggel is küzdök egyszerre, meggyógyulni sajnos nem fogok. Az orvosok 2011-ben azt mondták, hogy jó ha 10-20 évem hátravan a tapasztalatok alapján. Most 31 vagyok. Párkapcsolatra esélyem sincs, gyerekem nem lehet a genetikám miatt.

Hátrányos helyzetűeknek szóló munkákat vállalok amikor nem kórházban vagyok, dolgozom! Nem önsajnáltatom magamat. Csak nem tudom mihez kezdjek, mi értelme az én életemnek. Barátaim sincsenek, az emberek nem szeretik a betegeket, hátráltatjuk őket. Kéne valami életcél. Egy időben amikor jól voltam, idős, elmúlás előtti kutyákat fogadtam örökbe, hogy segítsek az utolsó időkben nekik. Csak már ezt sem tudom csinálni mert ha kórházba kerülök, már nincs aki gondozná őket (meghalt a Nagymamám)


2019. szept. 21. 11:26
 1/7 anonim válasza:
100%
Utazz el valamerre, érezd jól magad, ne sajnáld magadtól a pénzt nyugodtan ülj be egy étterembe! Ilyenekre kell gondolni!
2019. szept. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
A társadalom szolgálása. Ez legyen.
2019. szept. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
31 évesen itt gyakorin kell ezt megkérdezned random emberektől? Ugyanmár...
2019. szept. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Privátokra nem szeretnék válaszolni, mert sajnos volt aki régen itt becsapott. Korombeli fiatalnak adta ki magát akkoriban, de kiderült hogy egy 50 éves nő aki könyvíráshoz keresett sztori alanyt. Amikor küldött képet a kertjéről (szeretek kinnt lenni a kertben) akkor a kép készítésének ideje és helye benne volt a file adataiban és kiderült hogy Franciaországban készült és megtaláltam a googleban egy blogon. Utána teszteltem, de össze-vissza hazudozott.


Azért is foglalkoztam idős kutyákkal régen, de most ez felelőtlenség lenne! A héten jöttem haza a kórházból, ki gondozta volna őket addig.


Szoktam elmenni sétálni a természetbe (kicsit félek mondjuk, hogy rosszul leszek és ott halok meg valahol egyedül egy árokban), étterembe szégyellnék egyedül beülni. Nyáron terveztem hogy lemegyek a Balatonra körülnézni, de aztán nem mertem meglépni, majd talán jövőre.

2019. szept. 21. 16:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az élet különféle területeiről vannak olyan dolgok, amelyek érdekelnek, vagy szeretnéd kipróbálni? Rajzolás, festészet, agyagozás, különféle tárgyak készítése vagy origami, bármi, amiről úgy gondolod: meg tudsz másoknak mutatni valamit általuk, vagy leköt az alkotás. Nem tudom, a betegséged mit tesz lehetővé. Ha jelenleg úgy érzed, nincs ilyen, keress különféle tudományágak közt, hátha lesz valami, ami megfog és mégha nem is oktatás keretében tanulod, hanem autodidakta módon, nagy erőt adna.

Én szívesen beszélgetnék veled, sajnálom, hogy nem válaszolsz privát üzenetekre, én nem csapnálak be. Hátrányos helyzetű vagyok én is, megértelek. Szomorú, hogy a neten sok ember van, akik szórakoznak, becsapnak másokat.

2019. szept. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írhatsz könyvet is, a benned lévő érzéseket leírhatod, stb.
2019. szept. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó larp volt. Tetszett, Lacika
2019. szept. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!