Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Le lehet élni egy életet...

Le lehet élni egy életet barátok és párkapcsolat nélkül, magányosan?

Figyelt kérdés

Próbáltam,de soha nem sikerült.Nem tudok barátokat szerezni.Senki sem akar velem barátkozni,még olyanok sem,akinek szintén nincs egy barátja sem.

Már feladtam ezt az egész szociális élet dolgot.



2019. máj. 4. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én barátkoznék :)
2019. máj. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Barátkozni én is barátkoznék.
2019. máj. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Le. De tapasztalatból mondom, ha tényleg eldobod magadtól az embereket, óhatatlanul is atmész s-ggfejbe, és még zavarni se fog. A megkeseredés már csak ilyen. (:
2019. máj. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az emberek gonoszak én félek velük ismerkedni
2019. máj. 4. 23:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Gonoszak hát. De én nem félelemből döntöttem úgy, hogy akkor bsszák is meg, hanem gyűlöletből. Szóval mondhatjuk, hogy én még gonoszabb lettem. És nem zavar.

Ha te félelemből nem ismerkedsz, akkor simán csak gyáva és gyenge vagy, és csak szenvedni fogsz.

2019. máj. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én nem félek tőlük.

Csak azt mondom nem érdemes emberrel ismerkedni mert abból csak kár származik.

2019. máj. 4. 23:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez de egy depresszív kommentszekció :D Amúgy nyugi, erről nem te tehetsz hanem nagy részben a sztereotípiákkal és elvárásokkal megmérgezett mai társadalom sajna...ezen már én is gondolkoztam. És bár nem tudom mennyi vagy ahogy azt sem hogy fiú vagy lány de én is szívesen barátkoznék/beszélgetnék akár ha arról van szó :D
2019. máj. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!