Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mikor jöttetek rá, hogy...

Ti mikor jöttetek rá, hogy egyedül és magányosan fogjátok leélni az életeteket? Hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
Nem mindenki éli ezt meg, de érdekelnek azok tapasztalatai akik tudják milyen ez bármilyen okból. Ha leírjàtok hogyan tudjátok elviselni hosszú éveken át azt megköszönöm.

2019. máj. 8. 16:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%

Gondolom a magány alatt a párkapcsolat hiányára gondolsz.


Attól,mert nincs párkapcsolatod,még nem kell feltétlenül magányosnak lenned.


Sokan,akik párkapcsolatban élnek jelenleg,nekik is lesz olyan az életükben,hogy egyedül maradnak.

Sokan özvegyek pl évtizedek óta.


A boldogságot magadban keresd,ne másokban,mert nincs biztos sosem,az élet,emberek változnak.

Amit látsz,azok pillanatnyi állapotok.


Ha van hobbid,barátaid,akkor már nem vagy "egyedül".

2019. máj. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Magány alatt a rokonok, barátok és párkapcsolat hiányát értem.
2019. máj. 8. 16:27
 3/22 anonim ***** válasza:
50%

21 évesen novemberben.


... Most május elején, azaz pár hónappal később, már nem hogy tudom, hogy nem egyedül fogom leéni az életemet, hanem hogy lehetőségem van akár egy álom nővel is.


Igaz, a tanulmányaim elég durván megsinylották ezt a félévet, de újra csinálnám ha lehetne.

2019. máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Van valamilyen hobbid?

Mert akkor barátokat találni lehet azáltal is...

2019. máj. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
22 évesen kb. Soha nem voltam népszerű a lányok körében most sem vagyok, de már nem érdekel és már egyáltalán nem vágyódom parkapcsolatra már csak tehernek élném meg így 33 évesen.
2019. máj. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Ha a hobbi az amit az ember egyedül szeret csinálni a szabadidejében akkor nekem jelenleg nincs olyan.

Régen sok volt de a PS4 nem köszönt otthon amikor kinyitom az ajtót, az origami nem fog elhívni sörözni.

Az edzés nem fog megölelni ha szomorú vagyok, a túràzás nem hív el az esküvőjére. A munkahelyemről pedig csak azért fognak keresni ha eltűnök mert a cégnek profitkiesés ha nem dolgozok.

Ha nem lennének háziállataim akkor már kinyírtam volna magam.

2019. máj. 8. 16:49
 7/22 anonim ***** válasza:
60%
23-24 éves koromig egyetemistaként sikerült összehoznom 1-2 barátnőt, bár azok is elég defektesek voltak. Olyan 25 éves korom óta viszont konkrétan semmi. Egyszerűen évek óta még csak kilátásban sincs semmi. Néha teszek 1-1 próbát, de egy időben annyira próbálkoztam, hogy teljesen kiégtem. Mostanra úgy-ahogy elfogadtam, realizáltam, hogy nekem minden bizonnyal nem lesz több párkapcsolatom. 30 éves vagyok.
2019. máj. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
37 F. vagyok, és 15 éves koromtól kezdve érzem azt, hogy ez lesz. Volt, hogy inkább a tanulásba, vagy munkába temetkeztem miatta, de mostanában egyre nehezebben viselem az estéket egyedül.
2019. máj. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Már tiniként mondogattam, hogy "egyedül fogok megdögleni".

Olyan 26-7 éves koromra realizálódott, hogy tényleg.

30 évesen elfogadtam, letojom és élvezem az életet, meg hogy senkihez se kell alkalmazkodni. Most látom csak igazán, milyen szabad is vagyok. Mindenkinek vannak nyűgjei családdal, párkapcsolattal, mindenkinek rohannia kell valakihez vagy valaki miatt, mindenkinek folyamatosan kompromisszumokat kell kötni (ezeket mind a másokkal való beszélgetéseimkor ismertem fel) és közben itt vagyok én, és mindenkit telibe lesz-rhatok, akkor se változik semmi. Van hol laknom (és végre egyedül!), van mit ennem (de csak akkor főzök, ha kedvem van hozzá) és azt csinálok, meg akkor, amikor akarok. Nyilván munkán kívül. Még háziállat sincs, amihez haza _kell_ jönnöm. Rájöttem, hogy ez igazából nagyon jó.

Az egyetlen, ami néha tényleg hiányzik, hogy ha jó napom van, vagy valami vicceset látok/hallok, nem tudom kivel megvitatni, nem tudok senkivel közösen nevetni egy jót. Meg néha jól jönne egy váll is, amire támaszkodhatnék. Szavak nélkül. De inkább egy közeli, igaz barát képében, mintsem párkapcsolat. A barát nem alszik és lakik veled, ugye. :D (Mármint alapesetben.) Viszont tudtok egymásra számítani. Szóval ja, ez néha hiányzik, de amúgy? A kötetlenség egy kib-szott nagy és alulértékelt áldás.

2019. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%

Körülbelül az egyetemista éveim alatt jöttem rá igazán, hogy én sosem fogok a társadalom által "normálisnak" titulált emberek közé tartozni. Addig igazából volt bennem némi remény, hogy majd varázsütésre hirtelen átbillen bennem valami, ami után énis vágyni fogok párkapcsolatra, családra, gyerekre de ez azóta sem történt meg.

Most harminchoz közel, én már elfogadtam ezt és az esetek többségében teljesen jól elvagyok. Nem mondom, hogy minden tökéletes és hogy nincsenek problémáim az életben, de ezek nem egy párkapcsolattol fognak megoldódni...

Van családom, rokonaim, szóval teljesen nem vagyok "egyedül". Meg persze sok hobbim, ami kitölti az űrt. Egy két barát, a háziállatom és a munkám. Per pill úgy érzem ez elég.

2019. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!