Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos visszahúzódó embert...

Magányos visszahúzódó embert elítélni?

Figyelt kérdés
Aki hasonlót ír magáról, az egyből rossz ember. Akinek nincs önbizalma egyből elítélendő és a lányok taszitonak találják... Miért kell sértegetni azt aki így is padlón van?

2019. szept. 22. 06:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
A # 7 es egy remek ember
2019. szept. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
21-es csak nagyon ritka.
2019. szept. 22. 16:35
 23/26 anonim ***** válasza:

#22

És meg is fogadod a tanácsait?

2019. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Amennyire tudok nyitott vagyok de csak interneten, tömegbe nem tudok meglenni és nem is szeretnék valami csoporthoz tartozni, egyedül szeretnék lenni egy lány társaságába akit elhívhatok valami normális helyre, nem pedig bulizni meg ilyenek ahogy a korombeliek szokták.. Én próbálkozok beszélgetni, de mindenki csak szórakozik, aki azt mondja írjak rá talán vissza sem ír, van akivel 2 mondatot beszéltem mert napi 1 nél többet nem hajlandól írni és még csak nem is ismerkedés miatt írt rám valószínűleg, nem találok olyat akivel megfelelnénk egymásnak mert aki nekem való az valószínűleg otthon ül egyedül mint én, és nem tudom hol találhatnám meg, mivel a GYK- már elég inaktív lett..
2019. szept. 22. 17:02
 25/26 anonim ***** válasza:
Ha már a közösségbe járást is ennyire elutasítod, akkor cseppet sem vagy nyitott.
2019. szept. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Interneten az vagyok, legalábbis jobban mint hogy csak hallgassak.

Ha lenne barátnőm (márpedig volt) akkor értelem szerűen mennünk kéne valahova hogy találkozzunk, ennyire én is képes vagyok. De tömegbe ismerkedni, ismeretlenekkel csak úgy leállni, ha képes lennék rá sem szeretném úgy csinálni. A mai világba a lányok és az internet = magamutogatás, trend, alulöltözés stb, szóval egy picit megismerném mielőtt élőbe csalódok, és egy profil is sok mindent elárul az emberről mivel maga kreálja oda a dolgokat.

2019. szept. 22. 17:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!