Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Honnan tudhatjuk, hogy valaki...

Honnan tudhatjuk, hogy valaki őszintén szeret (minket)?

Figyelt kérdés

2019. szept. 24. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Onnan, h akkor is veled van, ha problémáid vannak, és minden körülmények között kitart melletted.
2019. szept. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Pl. úgy, hogy saját maga elé helyez, neked kedveskedik, neked adja az első szelet tortát vagy odaadja az utolsóját, nem kell előtte sminkelni, kiöltözni, melltartót felvenni és még egy tréningruhában is szépnek lát, nem szab feltételeket a szeretetéhez, hogy ha lefogysz, ha befested a hajad, ha megcsináltatod a melled stb. Szóval nem a külsőségeket szereti, díjazza rajtad elsősorban, hanem úgy szeret, elfogad és tisztel, ahogy vagy. Szegényen és betegen is melletted marad, kitart melletted jóban-rosszban és lehet rá számítani pl. akár képes lemondani a haverokkal való sörözést is miattad vagy egyéb áldozatokat hozni és nem tiporja sárba az önbecsülésedet, hanem szépen bánik s beszél veled.


Aki mellett nem leépülsz, hanem megszépülsz.

2019. szept. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azzal próbálkozok hogy először elmondom mi a rossz bennem, például mások rossznak tartják hogy társfüggő vagyok és visszahúzódó, de ha végre valaki elfogadja majd, akkor tudom hogy van esély rá hogy tényleg szeretetből érdeklem.

18f

2019. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Onnan, hogy anélkül kedves veled, vonzódik hozzád, hogy ehhez bármiféle érdeke fűződne.
2019. szept. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!