Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sose lesz már barátnőm?

Róbert dávid kérdése:

Sose lesz már barátnőm?

Figyelt kérdés
Erre jobban kezdek beletörődni a helyzetbe,csak nézem barát ismerőseimet hogy nekik volt már sok barátnőjük,vagy van jelenleg nekem meg nem volt soha sem. irigykedem és frusztrált vagyok emiatt. őszintén nemtudom mi az a szex sem. csókolozni,csokoloztam nővel már de nemtudom milyen egy szeretkezés. Nem hinném hogy bennem lenne a hiba,bár kitudja,nem lehet tudni ezt. 28/F

2019. okt. 1. 08:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
4%
Csicska vagy, azért nem lesz.
2019. okt. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
40%

A barátod hiába beteg, bizonyára többet tud nyújtani, mint te. Egy szerethető jellemet, hobbikat, életcélokat (utóbbi kettő talán azonos is a lányéval), míg te otthon ülsz a négy fal közt.


Utóbbi sokaknál már kizáró ok, és tényleg nem szerencsés.


Teszel valamit azért, hogy legyen barátnőd? Eljársz ismerkedni?


L

2019. okt. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk egy jellemben épp embernek mindig lesz párja. Te neked a reakcióidon látszódik hogy a jellemed mérgező.
2019. okt. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
74%
El kéne menni dolgozni elöször is, egy élösködô senkinek se kell. Nem àllítom hogy hazudsz de szerintem túlzol. Tudnàl dolgozni csak lusta vagy. Elméletileg gyógyszer segitségével mindenképp tudsz. Ha mégsem akkor nem jó a gyógyszer szólni kell az orvosnak. De szerintem neked ez így pont jó, nem is akarsz dolgozni.
2019. okt. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a sok rosszindulatú emberrel, itt csak azok vannak szinte.
2019. okt. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy, csak magadat sajnálod. Naa, szerinted, mi a probléma?
2019. okt. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Egész nap a gép előtt ülve hogy találnál barátnőt? Menj dolgozni, lehetőleg olyan helyre, ahol sok nő van.
2019. okt. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Első lépés. A számítógép virtuális világából ki kell lépni. Szabad levegőn parkban víz parton van lehetőség ismerkedni. Utána második lépés a munka. Így már könnyebben mehet. Az állandó virtuális internetes világ még az egészséges embert is torzítja. Akinek mentális baja, annak semmiképp sem jó
2019. okt. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

". őszintén nemtudom mi az a szex sem. csókolozni,csokoloztam nővel már de nemtudom milyen egy szeretkezés"


Elmész egy qrvához azt megtudod. 28 évesen csak van pénzed. Vagy ha ezt nem szeretnéd, várhatsz még hátha 60 évesen is szűz leszel.

2019. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"nem is értem minek kérdeztem itt meg.majd pont a trollkodó majmok fognak itt nekem értelmes választ adni."


Én meg azt nem értem hogy mit old meg hogy a luzerek folyton itt sírnak. Mégis mit hittél hogy idegen emberek oda fogják neked adni kipróbálásra, kölcsön a b nőjüket, feleségüket, tesójukat... ?


Csak azért mert neked nincs ?

Mert ez neked valami alapvető jogod lenne ?

Ezt így komolyan gondolod ?


Hát további jó szűzűlést.

2019. okt. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!