Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy használnátok ki ha nem...

Hogy használnátok ki ha nem lennének se barátaitok, se családotok?

Figyelt kérdés

Bejárnátok a világot? Élnétek minden kontinesen?

Kiköltöznétek egy kunyhóba Szibériába?


Mit tennétek?



2019. okt. 1. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az utóbbi
2019. okt. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Családom nincs már több mint egy évtizede, megszakítottam velük minden kapcsolatot, maradjunk annyiban, hogy volt rá okom. Barátaim vannak, de mégis miben hátráltatnának? Nem mások kedvére élem az életem, amikor költözni akartam másik országba, akkor költöztem, ha akartak volna se tudtak volna visszatartani, de nyilván nem akartak volna hátráltatni és a barátságunk úgy is megmaradt, hogy többezer km van köztünk, egyszerűen csak átalakult a dinamikája. Emiatt nem igazán értem a kérdést.
2019. okt. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szereznék barátokat először is :D


De félretéve a viccet, ez elég tág kérdés, múlik a pénzen, a munkán, az időn stb.. De a Földünk körbeutazása elég jó dolog, én odavagyok az élővilágért, rengeteg helyet meglátogatnék, pl Japánba búvárkodnék, Costa rica esőerdeit is megnézném. De ez barátok nélkül elég veszélyes mert senki nem tudja hol vagy épp

2019. okt. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Programozok, rajzolok, festek, írok, olvasok, filmet nézek, elmegyek kirándulni. Feltételes mód nélkül.
2019. okt. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti világgá mennnék. Bejárnám az egész világot, és tenném, amihez kedvem van. Élnék egy kicsit a görög tengerparton, az olasz riviérán, egy amerikai metropoliszban, egy szibériai vadászkunyhóban...a lehetőségek korlátlanok, hisz ha nem kötődsz, nem is veszítesz semmit. Rengeteg új tájat ismerhetsz meg, új embereket, és annyi élménnyel gazdagodhatsz, hogy öreg nagypapa korodig is elég lesz!!!!!! Megnézheted a Niagara vízesést, a Szabadság-szobrot, sétálhatsz a kínai nagy falon, bejárhatod Moszkvában a Vörös teret, ahol galambok ülnek a vérebekhez, eljuthatsz a Teleki-vulkánhoz...napestig lehetne sorolni.
2019. okt. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést: miért kellene, hogy ne legyenek barátok meg család? Vagy ök téged annyira akadályoznak mindenben, hogy arra vágysz, ne legyenek?
2019. okt. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nincsenek barátaim, így értettem.

Ergó sehova se köt semmi és ezt a korlátlanságot akarom kihasználni.


Főként utazáson gondolkodom, meg hogy mellette mindenütt dolgozom egy kicsit.

2019. okt. 1. 17:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Ma sem élek központi életet, de "Kiköltöznétek egy kunyhóba Szibériába?, azonban ennek technikai akadályai vannak.
2019. okt. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj el idegenlégiósnak :D Vagy a magyar kommandósokhoz, oda pont ilyen embereket várnak, akikről senki semmit nem tud és full anonym :D
2019. okt. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én inkább annak örülnék,ha lenne családom és érezhetném hogy én is tartozhatok valahova...nem az utazgatással törődnék.
2019. okt. 2. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!