Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy használnátok ki ha nem...

Hogy használnátok ki ha nem lennének se barátaitok, se családotok?

Figyelt kérdés

Bejárnátok a világot? Élnétek minden kontinesen?

Kiköltöznétek egy kunyhóba Szibériába?


Mit tennétek?



2019. okt. 1. 15:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Először is, szerintem egyedül nem buli semmi. Részemről először keresnék egy olyan pasit, aki szintén külföldön képzeli el az életét, és imád utazgatni. És akkor édes kettesbe elköltöznénk külföldre, bejárnánk a világot, aztán egy nyugati országban megállapodnánk keresnénk egy jó munkát, és családot alapítanánk. Viszont sajnos ez csak egy álom marad, mert elég sok faktor van ami ellehetetleníti a tervem. De nekem ez az álmom kiskorom óta😃
2019. okt. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
41%

Tudod, kérdező, az öröm társas elfoglaltság. Ha szomorúság éri az embert visszavonul, elzárkózik, nyalogatja a sebeit, de ha öröm, boldogság éri, azt rögtön meg akarja osztani másokkal is. Tetszik vagy sem, az ember társas lény. Bizonyos fokú magányra ugyan mindenkinek szüksége van, de egy idő után besokall, és a magány adta szabadság hamar börtöncellává válik. Magánzárkává!

Szóval ha nem lennének se barátaim, se családom, először is elgondolkodnék, miért vagyok ennyire elviselhetetlen ember. :-))

2019. okt. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ekkora troll kérdést... Szerinted a magyar valóságban a barátok és a család az, ami hátráltat valakit ebben? Mert szerintem a pénz...


Egy dolog összespórolni egy last minute útra fapados repülővel ahol mindennek óramű pontossággal kell történnie a szabadságtól az adott egy hétben nem betegedhetek le, a kézipoggyász nem haladhatja meg a kívánt méretet és súlyt és nem jöhet közbe koronavírus miatti karantén sem...


És más dolog bejárni a világot a szó szoros értelmében, amikor az adott helyen ahol éppen vagy szükséged van minden nap hajlékra, élelemre és elegendő pénzre a továbbutazáshoz.


Bevételre mindenhol szükséged van, bárhol is vagy a világon.

2020. febr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!