Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nincs senkim?

Miért nincs senkim?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, nincsenek barátaim, sosem volt párkapcsolatom, a szüleim külföldön élnek és nem igazán keresnek soha. Van, hogy napok, hetek telnek el úgy, hogy senkivel nem beszélek. Ha keresem az embereket, mindig gyorsan leráznak. Miért nem számítok senkinek?
2019. okt. 7. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Kíváncsi lennék ennyi infóból milyen választ vársz egy ilyen kérdésre :)
2019. okt. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Írj és mesélj ha van kedved:)

22F

2019. okt. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írj, ha akarsz, de előre szólok, hogy nem vagyok gazdag vállalkozó.
2019. okt. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na ez a baj nálam is, én sem kellek a kutyának sem.. De hiába próbálok nyitott lenni, mindenki kihasznál szórakozik, tapasztalatból tudom hogy 18 évesen 22 mellé "túl fiatal" lennék mint ha minden a korról és a külsőről szólna tehát max fiatalabbat kereshetek, nekem is elegem van az egészből, csak arra vágyok hogy valakihez hozzá bújjak (igen fiu létemre) és szeressen elfogadjon, de ha van is ilyen fényévekre van budapesttől, vagy már van valakije, úgy roncs és értelmetlen az életem ahogy van, az egész..

18f

2019. okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy érzem magam annyi különbséggel, hogy én már 24 vagyok. Merre felé laksz?
2019. okt. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!