Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem like-ol senki sem...

Miért nem like-ol senki sem engem?

Figyelt kérdés
Bármit de bármit felrakok senki sem like-olja. Egyszerűen nem foglalkoznak velem, átnéznek rajtam semmibe vesznek.

2019. okt. 10. 20:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Elég sanyarú életed lehet, ha a boldogságod a lájkoktól függ. Gondolj bele, régen nem is volt fércbuk, se internet. Azok milyen szomorú idők lehettek.:)
2019. okt. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Töröld le. Boldogabb leszel tőle.
2019. okt. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
de ha leképezed ezt a szociális hálódra olyan minta elbeszélnél mellette, mintha meg sem hallanák amit mondasz. De még egy dühös fejet se nyomnak rá. Legalább lenék dühítő. De semmi.
2019. okt. 10. 21:01
 4/20 anonim ***** válasza:
64%

Rosszak az ismeroseid


Amugy miket raksz fel?

2019. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
Neked komoly gondjaid lehetnek. Nem azért, mert senki nem lájkol hanem mert az észjárásod alapján az IQ a nullát súrolja
2019. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mindenfélét ezért nem értem. Minden szutykot belájkol mindenki... bezzeg amit én rakok fel azt soha senki...
2019. okt. 10. 21:06
 7/20 anonim ***** válasza:
33%

Nekem régen 100-120 like volt egy fotó, vagy bármi.


Mostanában csoda ha 20-30 like-ot ha kapok, de őszintén szólva én leszarom:D és az elsőnek igaza van...ha ezen múlana a boldogság akkor furcsa világban élünk.

2019. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Miért súrolná a nullát? Épp most gyakorlok önkritikát?
2019. okt. 10. 21:08
 9/20 anonim ***** válasza:

Tudod, mi a baj az emberekkel?

Az, hogy mániákusan megpróbálják egy az egyben leképezni az internetes oldalakat a szemtől szembe kommunikációra.

Pedig mindkettőnek megvannak a maga jellegzetességei. A közösségi oldalak egy új formáját hozták létre a kommunikációnak. Nem teljesen magánszféra, de nem is teljesen "közterület". Egy fb-poszt nem ugyanaz, mint ha odaszólsz az utcán a másiknak. Ezt is meg kell tanulni használni, ami sokaknak nem igazán megy.

Nem, nincs baj a Facebookkal. Legalábbis ilyen szempontból nézve nincs. Csak helyén kell kezelni az online interakciókat, és nem szabad kivetíteni a "klasszikus" kommunikációra, mint ahogy tetted te is.

2019. okt. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Idővel, de rájöttem, hogy nem a like-ok, és a követők száma határoz meg dolgokat. Addig bármilyen képet tettem ki, nem annyi like érkezett, amennyinek "örültem" volna, egy kissé elkeseredtem. És utána egyre kevésbé függött a valós életem a virtuálistól. Most már cseppet sem érdekel, mennyi likeot, kommentet kapok egyes képekre, azt teszek ki, ami NEKEM tetszik, vagyis jelenleg nincs kint semmi, de ez mellékes, FBn profilképemet nem tudják likeolni, ez nekem jobb is, mint hogy szomorkodjak, "csak ennyi likeot kapok?!:(" miatt. Sokkal jobb, hidd el:)
2019. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!