Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem like-ol senki sem...

Miért nem like-ol senki sem engem?

Figyelt kérdés
Bármit de bármit felrakok senki sem like-olja. Egyszerűen nem foglalkoznak velem, átnéznek rajtam semmibe vesznek.

2019. okt. 10. 20:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Egyébként meg: hallottál arról, hogy hatásvadászat? Ennek is megvan a pszichológiája. Az emberek általánosságban nem hasznosság, vagy érdekesség alapján kedvelnek valamit, vagy sem. Hanem inkább az alapján, hogy mennyire kelti fel a figyelmüket. Ami nagyon sokszor nincs összefüggésben azzal, hogy az mennyire érdekes, hasznos, értékes. Ismered a példát: egyszeri tiniribi, aki random bejelölt háromezer pasast, kirak egy képet a photoshopolt melleiről, garantáltan kap ötszáz kedvelést. Ha egy egyetemi professzor megosztja a legújabb kutatási eredményeit, kap jobb esetben 100 lájkot. Most akkor melyik az értékesebb? ;)
2019. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Mit raksz fel? Mikor? Lehet épp senki nincs fent és mire felmennek a te posztodat már elnyelte a poszttömeg ami ezeken az oldalakon lenni szokott. Facebookra vagy Instagramra ? Facebookon sokkal kevesebben vannak mint régen. Milyen időközönként posztolsz? Ha sokáig nem posztolsz semmit akkor lehet, hogy az ismerőseid feedjében meg se jelenik a posztod. Kik az ismerőseid? Főleg rokonok, barátok, kollégák vagy random ismerősök akikkel néha eltöltesz pár órát? Mindegyik csoportot más érdekli az életeddel kapcsolatban.

Sok tényezője van annak, mennyi aktivitást kap a postod. Én is raktam már fel rajzot úgy, hogy 100-an likeolták és úgy hogy ketten (mindkettő posztolás után pár nappal, amikor rákerestek a profilomra és megnézték a régebbi képeket)

2019. okt. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő, köszönöm a válaszotokat! Van igásság abban amit mondotok.
2019. okt. 10. 21:17
 14/20 anonim ***** válasza:

Sztem is töröld le magad vagy csökkentsd a használatot. Az az oldal nekem is csak arra volt jó, hogy alapból nem túl magabiztos tiniként teljesen tönkretegye az önbizalmamat. Végül az egyetemi kommunikáció miatt nem szüntettem meg a fiókomat, de minimalizálom a használatát, nem osztogatok, posztolgatok, évente 1x rakok ki kb képet és ismerőseim is csak olyan emberek, akikről valóban tudom, hogy kicsodák.

Egyébként nem bunkó akarok lenni, de engem nagyon zavartak azok az ismerőseim, akik MINDIG MINDENT megosztottak vagy kiposztoltak. Iszonyat idegesítő, mikor minden második bejegyzés ugyanattól az embertől származik, ez nekem olyan, mintha az illetőnek nem lenne valós élete és/vagy feltűnési viszketegséges. Ki is követtem őket.

2019. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Nem önkritikát gyakorolsz, hanem egy teljesen lényegtelen dolog körül forognak a gondolataid. Mit számít a lájkok száma? Te lájkolsz másokat?

Ha nem téged sem fognak az ismerőseid. Fura de nem az alapján ossza az emberek nagy része hogy mi tetszik nekik igazán hanem hogy te lájkoltad e őket korábban.

A másik lányok esetében a "dugólájk" (ez sem egy leányálom, nekem elhiheted) Hiába jön össze 100 lájk egy képére kB 4-5 ember aki igazán számít nekem és jól esik ha rányomnak arra az istenverte gombra. Az sem érdekelne ha csak ennyi lenne egy-egy képemen.

De ha nagyon szeretnéd a lájkokat akkor néhány hétig lájkolgass összevissza aztán figyeld az eredményt

2019. okt. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
# 14/15 Időpont ma 21:18 Igazad van, az lesz mert engem is teljesen tönkre tett leépítette az önbizalmamat! (Mások meg elszálltak tőle! )
2019. okt. 10. 21:24
 17/20 anonim ***** válasza:

Van aki számon tartja a Facebook likait? 😅

Ez a megfelelési kényszer magas foka és szerintem, és nagyon nem jó irány.

Most a kérdés hatására végiggörgettem a saját falam. 0-10 és 40-50 lájk között mozognak a posztjaim. Ha bele gebedek sem jövök rá hogy milyen irányba kellene ettől mozdulni az önbizalmamnak.

-A zene megosztásaim általában 0-t kapnak

-A saját fotóim 5-50 között ingáznak (pedig qrva jól nézek ki)

-A mémek amiket megosztok hébe hóba 1-2 likot nyernek.


Ezt összegezve én egy ronda, pocsék zenei izléssel és humorral megáldott ember vagyok a közösségi hálózaton...


Na most ez az életem alapján nagyon nincs így 😅 Az emberek nevetnek a vicceimen, tőlem kérnek tanácsot, ha új zenét keresnek és a lányok is viszonylag szeretnek.


Szóval egyáltalán ne foglalkozz ezzel. Posztold ami neked tetszik és kész.

De ha nem tudsz leállni ezzel a görcsös viselkedéssel, akkor csökkentsd a megosztásaid

2019. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
22F
2019. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Engem sem like-ol senki. Ja, nincs is hol.
2019. okt. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
De egyem meg a szived, ne legyél már ilyen trash szar mint a korunkbeliek, nem az internet az instás magamutogatás és az egyéb hülyeségek az élet! Ha srác vagy legyél kedves normális ne macsó, ha lány vagy ne legyél magamutogató trendi p*a nem kell kirakni képeket sem sehova. Nem ez az élet szerintem.. Hova fajul ez a világ.. 18 éves létemre csak arra vágyok hogy valaki kiírjon egy olyat hogy kedves elfogadó és örök társát keresi aminek megfelelnék, nem ilyen hülye trendi "istenem nem likeolnak belehalok" szarságokat! Basszus, miért csak én nem találkozok normális emberekkel >:'(
2019. okt. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!