Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit lehet tenni ebben a...

Mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Különc vagyok, elég egyedi a gondolkodásmódom és a stílusom. Büszke vagyok arra, hogy nem vagyok átlagos, és van egy saját a világról alkotott képem, céltudatos vagyok és nem is akarok valtoztatni ezeken, de ennek negatívuma van. Nehezen tudok beilleszkedni a gondolkodásom miatt.

Undorral tölt el a legtöbb ember viselkedése. Alig tudom elviselni, hogy ennyire ostobák, középszerűek, felelőtlenek és igénytelenek, logikátlanul cselekszenek. Összes tiszteletem a kivételnek...

Első, második osztályosok p rnót néznek és trágárkodnak, 11-12 évesek rendszeresen beb sznak, 13-14 éves lányok meztelen képei terjednek a neten, gimnazista lányok között vannak akik már a második vagy harmadik abourtuszukon vannak túl. Hát komolyan, hogy lehet ennyire felelőtlennek lenni? A szüleik miért nem figyelnek rájuk jobban? Milyenek leszenk ezek felnőttként, ha senki nem mondja meg nekik, hogy b+ nem kéne...? Mintának veszik a sok instar bancot, a drogfüggő rappereket, meg igazából mindenféle legalja sz rt amit látnak a közösségi médiában.

Nem értem azt se, hogy egy csomóan oda meg vissza vannak maguktól, hogy ők mennyire k rvajók, közben nem csinált semmi érdemlegeset, és valószínűleg egész élete során nem is fog semmi kiemelkedőt és maradandót alkotni. Sérült énképpel rendelkező emberek...

Ha valaki valamilyen módon más mint a többi, legyen az stílus, külső, viselkedés akkor a tömeg kiközösíti, elítéli rosszabb esetben bántják is, mert ő egyedi...

Még a végtelenségig sorolhatnám, hogy mi bajom van az emberekkel, a lényeg, hogy ritka az olyan, akit tudok kedvelni, ezért rettenetesen magányos vagyok.

Tisztában vagyok vele, hogy ez miattam van és ennek én vagyok az oka, de úgy érzem, mégsem. Egyszerre vagyok megelégedve azzal aki vagyok, de gyűlölöm is magam. Legtöbben furának tartanak, és egyszerűen lesz rnak, vagy észre se vesznek (nem ezzel van bajom, mert utálok a dolgok középpontjában állni és elítélem, ha valakinek feltűnési viszketegsége van), de ritkán amikor mások nyitnak felém , én nem nyitok, de a magányt egyre rosszabbul viselem, és kib szottul üresnek érzem magam. Azért nem nyitok mások felé, és valószínűleg azért utálom az embereket és van ez az idióta gondolkodásom, és váltam egy különccé, mert régen rengeteget csalódtam másokban, legaljasabb, mérgező patkányokban, és nem akarom újra átélni, ohgy milyen csalódni valakiben. Bele fogok őrülni, ha ez így marad tovább. Jó lenne néha kimozdulni, ha lenne kivel. Egy barátom van, de őt alig lehet rávenni, hogy menjünk el valahova. Barátnőt is szeretnék, (elvileg jóképű vagyok, és magabiztos, tehát ha úgy van akkor nem félek tenni azért, hogy megszerezzem a lányt) de úgy igazán mostanában nem fog meg egy lány sem, úgy meg nyilván nem megyek bele semmibe, ha nem akarom. Lehet nem is létezik olyan lány, amilyet keresek.

Tehát összességében: magányos vagyok, undorodom az emberektől, de nem akarok megváltozni sem, szóval nem tudom mi a megoldás.



2019. ápr. 17. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Sajnálom de nem vagy egyedi és a gondolkodásmódod sem az. Nagyon sokan gondolkodnak így mint te, csak nem mindenki írja ki gyakorira és nem gondolják magukat ettől egyedinek. Amiket írsz azokkal teljes mértékben egyetértek, mégsem vagyok egyedi. Tök átlagos lány vagyok, nem vagyok ostoba, nem az az életcélom hogy félmeztelen képeket tegyek ki magamról a facebookra és várjam a lájkokat rá, szeretek olvasni, érdekel a csillagászat és nem vagyok egyedi.
2019. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy ilyen világ.
2019. ápr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, de a környezetemben nem igazán találkoztam olyan emberrel, aki hasonlóan látná a dolgokat. Minden esetre nem az egyedi a legmegfelelőbb szó, és még nagyképűen is hat.
2019. ápr. 17. 21:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem is idegesítenek az emberek nagy százaléka, viszont szerintem, ha van lehetőséged akkor kerülj be a munkahelyed által egy olyan helyre ahol valószínűleg normális emberek vannak. Ha még iskolában vagy nehéz, de bírd ki. És ne foglalkozz velük, mert ők sem foglalkoznak veled, csak felbaasszodd magad.
2019. ápr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Végre! Van aki így gondolkozik rajtam kívül. Kirekesztve, kiközösítve vagyok már 9 éve. 💁🏻‍♀️Utálom az embereket undorítóak tudnak lenni. Engem kisiskolás korom óta bántottak az osztályban. És középsuliban meg főleg, mert megmondtam nekik, hogy gyerekesek, nem lehet velük komoly témáról beszélni... Azt hiszik ez a világ, (amíg eltartják őket) na aztán mikor kimerülnek a nagyvilágba majd néznek, senki se fog semmit a seggük alá tenni.
2019. ápr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kikerülnek *
2019. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!