Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Láttatok már fiatal lànyokat,...

Láttatok már fiatal lànyokat, idős gazdag emberek mellett? Ha igen, akkor mi volt a véleményetek? Miért ott kötótt ki a lány?

Figyelt kérdés
2019. okt. 23. 09:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Totál nem érdekel az ilyen. Míg más az ismerősei életébe is beleokoskodik, én kérdés nélkül azt se. Úgy se rögtön. Nem is tudom, mit kezdjek azokkal, akik velem csinálják.
2019. okt. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Láttam. Mindig ugyanaz a képlet. Nem részletezem, van fantáziád, találd ki. És nagyon kevés a kivétel.
2019. okt. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bizony nagyon "kevés". Inkább nincs. A korosztàlybeli férfiak meg egyedül vannak.
2019. okt. 23. 09:45
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem, csak te vagy egyedül, te vagy töketlen balfék. Magadat sajnáltatod, és másokat hibáztatsz, csak az a lényeg, hogy ne kelljen magadon változtatnod. Az a rossz hírem, hogy az önsajnálat és sebnyalogatás lehet nagyon jó vigasz, menj a sarokba kuporodj össze, mint egy kétéves, és óbégass. Vagy nőj fel, legyél férfi. Általában a nők ugyanis nők szeretnének lenni, nem anyukák. Pontosabban azok is, de nem egy kamasz- vagy felnőttkorú gyerek anyukája, hanem a saját gyereküké, ha már.


Talán nem azokkal kell foglalkoznod, akiknek van párjuk, és irigykedned, hogy mért olyanokkal vannak, semmi közöd hozzá, az ő döntésük. Bőven vannak magányos lányok, talán azokat kéne észrevenned, meghódítanod, stb. Ja, hogy neked ez nem megy, csak a nyál és a könnycsorgatás. Meg hogy azok rondák? Semmi baj, éld le így az életed.

2019. okt. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem sokan láttak már. Ha a mások lenézésére, utálatára fordított energiát produktívan az ember önmagába történő fejlesztésbe fektetné, sokkal jobb lenne... Senkinek sem lesz jobb attól, hogy másokon utálkozik, maximum rövid távon "jobban érzi magát" de ez is csak illuzorikus.
2019. okt. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Mi a véleményem? Sajnálom azokat a férfiakat. Szembesülni azzal hogy valójában csak a pénzért szeretnek engem. Borzasztó érzés egy aranyásóval együtt élni. Bár kinek mi. Ha neki tetszik hogy eltart egy h#lye libát akkor miért ne tegye? Ő élete. Azt csinál amit akar.
2019. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Valószínűleg mindkettő tudja, mit vállal, egyik pénzt ad, hogy szép, fiatal nő legyen mellette, másik meg eltartatja magát, üzleti kapcsolat, másra nem tartozik.
2019. okt. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, láttam már ilyeneket.!
2019. okt. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagy volt a kontraszt, de tetszett.
2019. okt. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Láttam már. Nem érdekelt a dolog, rengeteg ilyen érdek kapcsolat van. A főnökömnek is van a felesége mellett fiatal csaja. Azt vettem észre, hogy a gazdagoknál ez általános. A feleség is tudja, de lesz4rja, mert nem akar vitát, válni, mert akkor vége lenne az arany életnek.
2019. okt. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!