Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek miért nincs barátnőtök?

Nektek miért nincs barátnőtök?

Figyelt kérdés
2019. okt. 27. 21:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
76%
#4 szerintem a többi válaszoló nevében mondhatom, hogy nem a Magány, egyedüllét topikban vagyunk, hanem úgy általánosságban az Emberek topikban.
2019. okt. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Nem akarnak tőlem semmit a nők, inkább várnak és összejönnek egy idő után egy vonzóbb férfival. Velem inkább csak barátkoznak.
2019. okt. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%
Mert ezek itt mind lúzerek.
2019. okt. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Mert csúnya vagyok.
2019. okt. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
37%
Mert irritáló vagyok, pattanásaim vannak, a hangom meg olyan mint egy grizzly medvének.
2019. okt. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
44%

4# Az "Emberek" témában vagyok itt és azon belül a Magány, egyedüllétet is látom.


Amúgy van barátnőm, de ezelőtt azért nem volt, mert kicsit úgy gondolkoztam, hogy majd oda jön hozzám egy lány, vagy mint a filmekben összefutok valakivel és rögtön tudjuk majd egymásról hogy valami különleges lehet közöttünk.


Vagy majd szép lassan összebarátkozok egy lánnyal és majd az átalakul szerelemmé, mint ahogy eddig történt gimnázium alatt.


Hát ... nem ez történt.


Rájöttem, hogy nekem kell kezdeményeznem és aktívan keresni lányokat.


Ezt tudom ajánlani másoknak is.

2019. okt. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
37%
Mert ki sem mozdulok otthonról, amikor meg épp igen, akkor még annak a lehetőségét is kerülöm, hogy valakivel kommunikáljak, nemhogy csajozni próbálkozzak.
2019. okt. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Mert az idők során úgy alakult, hogy zárkozott lettem. Ebből kifolyólag magányos is. Itthon ülök egésznap, amikor nem, akkor is egyedül megyek valamerre.

Nincs már erőm ismerkedni, nem is érdeklem az embereket.

Tehát nem fog csak úgy bekopogni az ajtómon egy barátnő..

2019. okt. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Mert nőként nem tudok barinöket szerezni

Barátnöim nincsenek ebből a azempontbol magányos vagyok mert nem tudok lazulni függetlenül senkivel csak egydül

Páromat nem fogom csajos témákkal fárasztani pláne nem elmenni vele mondjuk kozmetikába

2019. okt. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
39%
Ez komoly kérdés? Nézz már meg milyen kapcsolatok vannak. Felszínes,érdek kapcsolatok. Tudod kinek hiányzik ez? Nekem aztán nem. Kell a francnak barátnő. Inkább a magány mint a felesleges csalódás.
2019. okt. 28. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!