Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem egyedül magam?

Miért érzem egyedül magam?

Figyelt kérdés
22 éves egyetemista lány vagyok. Egy bentlakásban lakom, hol nagyon jó a közösség, és a barátaim is itt vannak. Van pár ember, aki közel áll hozzám, mégis úgy érzem, mintha egyedül lennék a sok ember között. Mintha senki sem ismerne igazán. Ha problémám van, nem is tudom elmondani senkinek. Megemlítem, hogy rossz kedvem van és rossz napom, de nincs sebki, akinek rendesen ki tudnám önteni a lelkemet. Nagyon zavar, mert emiatt úgy érzem, mintha nem is tartoznék igazából a baráti társaságomba. Nagyon magányosnak érzem magam. Hogyan lehet ebből kiszabadulni?

2019. okt. 31. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán máshol kellene akkor barátokat szerezni. Egyaltalan ezekkel a "barátokkal" miről szoktatok beszelgetni? Ők elmondjak, hogy milyen napjuk volt, mi bantja őket? Mennyire mély a kapcsolatotok? Lehet csak te gondolod őket barátnak. Felszínes ismerősök csak.
2019. okt. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bajban derül ki, hogy kik az igaz barátok, szerintem a fenti emberek nem azok. Nem tudom hogyan szabadulhatnál ki belőle, nem tudok tanácsot adni, mivel sajnos nekem nincs ilyen jellegű problémám, mivel egyátalán nincsenek barátaim. Pedig mindenre nyitott vagyok, de az F betű gyakorlatilag kizáró ok mindenkinél.
2019. okt. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es! Milyen F betűre gondoltál? Nem vágom.
2019. nov. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
F, mint férfi.
2019. nov. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!