Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azok a szép nők, akik egyedülá...

Azok a szép nők, akik egyedülállóak, azok konkrétan mire várnak, miért vannak egyedül? A testileg, lelkileg egészséges emberek megosszák magukat valakivel és a partnerkapcsolat örömében tengenek. Tényleg, ők mire várnak?

Figyelt kérdés
Ennyi nő közül elképzelhetetlen, hogy mindenki beteg lenne vagy leszbikus, esetleg "most rét véget a kapcsolata. Itt szerintem arról van szó, hogy a milliomosoknak tartogatják magukat. mellette életuntak, rosszindulatúak. És inkább vannak egyedül, mintsem hogy megosszák magukat valakivel.
2019. nov. 2. 22:31
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
33%

20-as!

Én értem és megértem szegény kérdezőt!

A csúnácska nők is jóképű csávót szeretnének! :)

De egyébként ő azt nem érti szerintem,hogy minden nő azt hangsúlyozza,hogy neki a belső tulajdonság fontosabb, ennek ellenére a legtöbb nő egy fiatal Brad Pitt kinézetű csávó oldalán van.

2019. nov. 3. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
77%

Mert a szep nonek is vannak elvarasai, es nem ott reked meg a sztori csak mert neki barki lehet... jezusom, hogy lehettek ENNYIRE naivak? :D

de ne aggodj a szep nokert! Amint lesz a lathataron valaki, azzal valoszinuleg konnyebb esellyel ossze tud jonni mintha sokkal csunyacskabb lenne. ;))

2019. nov. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
81%

“ legtöbb nő egy fiatal Brad Pitt kinézetű csávó oldalán van.”


Ti milyen bolygon eltek,?? A legtobb no? Brad pitt tipusu csavoval? ;D jezusom ha nektek az ATLAG brad pitt kategoria akkor nagyon nagy szeretet hiany lehet mar itt...

2019. nov. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
52%

23-as!Nem érted a válaszom!

Pont azt írtam,hogy a nők azt mondják,hogy nekik a külső nem számít(hanem inkább a belső érték számít)

És ennek ellenére van Brad Pitt kinézetű csávójuk!

Magyarul mégsem a belső értéket nézik!

Tetszik érteni?

2019. nov. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 Sunshinedoll ***** válasza:
80%
Lol de ostoba vagy.
2019. nov. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
87%

“ És ennek ellenére van Brad Pitt kinézetű csávójuk!”

Mutassátok már meg nekem azt a sok Brad Pitt kinézetű srácot, emberek. Most voltam kint 1 órát a kutyával, de egyet sem láttam. Hova kell költözzek, mert úgy látszik rossz helyen lakunk?!

2019. nov. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak szimplán jól érzik magukat úgy ahogy vannak, nem nagyon szeretnének kapcsolatot.

Esetleg karriert épít, tanul, önmegvalósít, nem vágyik "kompaniára" jelen pillanatban, magánéleti válságban van.. stb stb. Tudod ahány ház, annyi limonádé.

És csakis az illetőre tartozik, hogy miért szingli/nem szingli ilyen vagy olyan.

Persze privát véleménye lehet és van is mindenkinek. De szerintem, jobb az érveinket rendes keretek között megvitatni, és soha nem elítélni, ki/lenézni ezért a másikat.

Én is egyedül vagyok például, de mikor valaki arról érvel, hogy egy kapcsolat ilyen meg olyan, meghallgatom, és szép rendesen beszélünk róla.

2019. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

Neked az a bajod hogy a nőknek elvárásai vannak. Nekem meg tudod mi a bajom? Hogy a férfiak nagy reszenek meg annyira nincs elvarasa hogy gyakorlatilag dugna barmit amin lyuk van. Próbalj itt arctalanul odairni h /n maris repulnek rad 20an akiknek annyira mindegy hogy kivel szexelnek csak mehessen a töcsi töcsi. Nekem meg ez undorito. De megse altalanasitok es nem irok ki rola napi 30kerdest

Kezeltesd magad szrjanko

2019. nov. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
95%
Valaki számolja össze, hányszor írta le ez a barom azt, hogy szép nő :D
2019. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
92%

"Valaki számolja össze, hányszor írta le ez a barom azt, hogy szép nő"

Itt? Vagy az utóbbi 2500 kérdése is számít? :D

(Mondjuk régen bombanőzött, ez a szép nőzés valami újdonság. Lehet azt képzeli hogy valakinek így nem esik le hogy ő az?)

2019. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!