Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy álljak fel ebből a...

Hogy álljak fel ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

24 éves srác vagyok, és gyakorlatilag még semmit sem értem el az életben.


Soha nem voltak barátaim, barátnőm sem volt még, alig voltam még valahol, még külföldön sem jártam.


Az iskolát nem fejeztem be, mert nem igazán érdekelt, jogosítványom sincs, tehát szinte nulla élettapasztalatom van.

Dolgozom egy olyan helyen, amihez elég 8 általános is, nem igazán szeretem.


Emellett még depressziós is vagyok, azt hiszem mániás depresszió.


Próbálok változtatni, felállni ebből a helyzetből, de nem igazán megy.


Mindig más emberekhez hasonlítom magam, így nincs semmi önbizalmam. Egy másik 24 éves srác már nagyon előrébb jár az életben hozzám képest... Ezért már nem is barátkozom emberekkel és nem beszélgetek senkivel sem, mert egy idő után úgy is kiderülne, hogy milyen vagyok valójában, egy nagy nulla, és azt nem akarom.


No, és ha belekezdek valamibe (pl. tanulni egy nyelvet), akkor nagyon gyorsan elmegy tőle a kedvem, tehát még belekezdeni sem tudok semmibe sem, mert abszolút nincs semmi motivációm sem. Eleve nagyon rossz a hangulatom, így egyszerűen hiába tűzök ki terveket, mindig eszembe jut hogy mennyire is rossz és reménytelen a helyzet, és elmegy az egésztől a kedvem, inkább meghalni szeretnék.


Köszönöm a segítséget.


2019. nov. 3. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerosom 40 eves es iden erettsegizett le munka mellett. Sosem keso :)
2019. nov. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"24 éves srác vagyok"


Ez oximoron. A srác az 10-12 éves, gyerek. Kezdd azzal, hogy felnőttként tekintesz magadra, és nem használsz ilyen szavakat.

2019. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Iratkozz be egy levelező BSc-re kezdetnek, ott majd szerzel barátokat is.
2019. nov. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kezd el szép sorjában a dolgokat csinál, először nagyon apró dolgokat csinálj ha azok mennek jöhetnek a nagyobbak is,attól mert most van jogsim még ugyan olyan vagyok,ülj fel egy buszra ami minden egyess helyen megáll de jó sokáig megy például 1-2-3 óráig,ülj kb középre rajta és remélhetőleg ülnek majd melléd emberek,kezdj el velük beszélgetni, szemezz a nőkkel.

Távolsági járaton is mehetsz és ülj be egy nő mellé, aki nem nagyon tetszik, aztán kezdj el vele beszélgetni, általában aki nem nagyon tetszik azzal szerintem minden ember tud beszélgetni aztán így tovább, egyre szebb nőkkel beszélgess majd, szólidsd le őket az utcán, mennyi az idő? merre kell menni? hol lehet valami finomat enni,inni? Stb...

Most akkor az ismerősöm egy analfabéta mert olyan munkát végez ahova elég a nyolc általános? Egyébként kamion sofőr és nem keres rosszul,hiába van valakinek diplomája ha nem tud vele el helyezkedni de halottam már olyanról is akinek diplomája van és 34 évesen 150000 huf keres, pedig olyan helyen dolgozik ahova kellet a diploma, talán most lesz neki emelése, szóval csinálja azt az ember amit szeret, ha valaki vezetni szeret legyen sofőr, ha valaki az embereken szeret segíteni legyen orvos Stb..

2019. nov. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Elsősorban nem is az iskolai végzettségemmel van bajom, mert ugye azt még belehet pótolni.


Inkább a szociális életem zavar, az egy nulla inkább, és az rontja el az egész hangulatomat.

2019. nov. 3. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!