Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van, aki felált már hasonlóan...

Van, aki felált már hasonlóan nehéz helyzetből?

Figyelt kérdés

Magányos vagyok, nincs kapcsolatom, nincsenek barátaim. Mivel alapból zárkózott vagyok, nagyon nehezen megy az ismerkedés, nagyon nehezen nyílok meg mások előtt. Nincsenek igazi sikerélményeim, semmiben sem vagyok különösebben jobb az átlagnál(sőt..). Nincs semmi, amire aztmondanám, hogy, na igen, ezért megéri élni. Gyengének, életképtelennek érzem magamat.

Tisztában vagyok vele, hogy ezen a helyzeten, csak én tudok változtatni, de úgyérzem, hogyha valahogy, akkor, csak drasztikus változások árán tudok kimászni ebből a gödörből, viszont nincs meg bennem az ehhez szükséges késztetés, motiváció.

Szóval van, aki hasonló helyzetben volt, és sikerült rendbe raknia az életét? Ha igen, hogyan? Mi motiválta arra, hogy megéri változtatni, folytatni?


2019. ápr. 26. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Én elmentem bulizni,és ott ismerkedtem.
2019. ápr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, én is ilyen voltam régen.

Volt néhány sz*r évem, aztán valamelyest magamra találtam.


Neten ismerkedtem, fórumokon, társkeresőn.

Kerestem, kutattam a minél jobb munkahelyeket, így lettem fémipari segédmunkásból rendszergazda.

És ilyesmik.

2019. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyedül mentél el buliba, úgy, hogy alapból zárkózott vagy, és nehezen nyílsz meg mások előtt? Az a baj, én sosem voltam ilyen bulizós típus, meg valahogy nincs is igényem rá. Nem látok sok esélyt arra, hogy hasonlóan elmegyek egy szórakozó helyre, és jól érzem magam / ettől már úgy érzem, hogy megéri élni.
2019. ápr. 26. 13:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám zárkózott embernek magam, inkább a probléma fő gyökere ott volt nálam hogy nem szerettem magam,önbizalomhiányban szenvedtem,nem ismertem magam,nem tudtam ki vagyok,nem tudtam az értékeimet,nem bíztam magamban és azt sem tudtam tisztán hogy mire vágyok, csak vágytam rá de nem fogalmazódott meg bennem. Sok dolgot kellett helyre tennem fejben, Igaz most még én is egyedül vagyok barátaim vannak, de azok nem olyanok amire én vágyok nem az én társaságom, de tudom hogy elérem és megtalálom vagy megtalálnak majd azok az emberek akikkel nyugodtan lehet menni szórakozni,fesztiválozni,élni egy kicsit. Minden ahogy írtad belőled kezdődik el. Önfejlesztés és önismeretet nagyon ajánlom. :)
2019. ápr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!