Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti hogyan tettetek tul magatok...

Ti hogyan tettetek tul magatokat, hogy 24 evesen maganyosok vagytok, de keptelenek vagytok emberi kapcsolatokat epiteni/baratnot szerezni?

Figyelt kérdés

Elmultam 24 eves, baratnom nincs, soha nem is volt. 17-18 eves korom ota baratnot szeretnek, csaladot, gyereket, de a nokkel valo ismerkedes nem megy. Nem azert mert felnek a noktol, ferfi barataim sem voltak soha, talan emiatt nem is jartam es nem is vonz(meg hogy fogalmam sincs hova mehetnek), hogy kozossegekbe jarjak, meg ugy erzem, hogy erzelmileg nem tudok kotodni az emberekhez.


Ertelemszeruen igy nincsenek emberi kapcsolataim, az elkepzelest, hogy csaladom legyen, meg gyerekel lassan kezdem feladni az utolso remenyt is, legvaloszinubb, hogy akkor lesz baratnom,-akkor is egy-ket orara- ha fizetek egy nonek erte. Mindig csak irigyen nezem a velem egykoruakat, hogy de jo nekik, ok ugyesebbek voltak, nekik bejott az elet.


Talan ezert valt napi rutinna a sport,-bar az utobbi idoben mar ez a tevekenyseg is luxusnak szamit- mert akkor elfoglalom magam, nincs idom ilyeneken agyalni.


Csak elkepzelni tudom milyen erzes lehet valakit ugy igazan megolelni, egyutt tolteni egy napot, kedvenc zenekar koncertjen egymashoz bujni, de tartja bennem a remenyt az, hogy majd egyszer eljon az en idom is. De mar lassan 10 eve erre varok... meg egy bizonyos kor utan mar egyre inkabb csokken az eselye, hogy valakit is talaljak.


Bocsanat a regenyert, de jolesett leirni nehany mondatot a kavargo gondolataimbol.


Aki volt ilyen helyzetben az hogyan valtoztatott az eleten? Barmi jo otlet, gondolatot ami segithet megkoszonok.


24/F



2019. nov. 3. 22:57
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Tarskeresokkel probalkozok folyamatosan, de nincs sikerem rajtuk.
2022. nov. 16. 20:58
 12/21 anonim ***** válasza:
55%

Azota se volt semmi?

Nekem se bar en mar 40 vagyok de ez van, beleszarok már az egészbe

2022. nov. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Semmi azota sem.
2022. nov. 18. 22:04
 14/21 anonim ***** válasza:

Hat igen nehany embernek annyira jol bejon az elet mint egy tundermese

Masoknak meg szenvedes az egesz

2022. nov. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem stresszeltem magam azzal, hogy már kellene, hogy legyen valakim, hanem megtanultam értékelni az előnyeit annak, hogy még egyedül vagyok. Közben láttam, hogy mások ugyanolyan idősen mennyi szenvedésen mentek már keresztül, és mennyire nem a boldogság lett a vége annak, hogy egymás után belementek mindenféle kapcsolatba, úgyhogy áldottam a sorsomat, hogy engem minden ilyesmitől megkímélt, és tudtam, hogy ha nekik is csak később következik majd a boldogság (ha egyáltalán), akkor én sem maradtam le semmiről, úgyhogy tulajdonképpen egyre magabiztosabb lettem. Meg arra is rájöttem, hogy aki egyedül nem tud boldogan élni, az egy társsal se tudna, az csak kiszúrna azzal, akire rátukmálná magát úgy, ahogy van, depisen. Úgyhogy tulajdonképpen elengedtem a témát - és amikor ettől kevésbé lettem görcsös, akkor végre jött a szerelem. :)
2022. nov. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Bizony, ahogy az előző írja. Alapvetően egyetértekvele. És valaki említette száűmodra azt is, kérdező, hogy beszélgetni emberekkel, minél többel. Ez az alap. A társkerik lehúzások, sőt, a nők nem szorulnak rá, kivéve a debil, vagy duci, nagyon ronda, vagy nagyon idős nők járnak oda, a többi meg kamu női profil, általában. Amnelyik mégse, az meg röhögni megy oda, hoyg hány farka állít fel a profiljával.


Szóval élőben érdemes ismerkedni emberekkel, bármelyik nemmel. Sose tudhatod, hogy egy férfi ismerősödön át esetleg megismersz egy olyan nőt, akivel van közös hullámhossz.


Sőt, ne kapaszkodj abba,hogy ne legyen foglalt. A legtöbb 30 feéetti nő ráadásul foglalt. Azonban amikor szakítanak a nők, akkor az aktuális férfi ismeretségi köréből jellemzően párt választ magának.


A fentieken túl azt tudom mondai, belül, tudatilag kell rendbe jönnöd. Nekem a körülményeim nehezek, anyagilag, egészségügyileg, sőt, faluban élek évek óta, ahoyg nem lehet és nem is akarok párt, na meg4 40felett járok már, férfiként.


Na de nem is görcsölök rá az egészre. Az eg.ügyi helyzetem az, ami nyomasztó, az az anyagiakra is rányomja a bélyegét, de hát jelenleg ezen át kell tanulnom az életet, ez van.


Ahogy írták már, a legtöbb dolognak van előnye is, hátránya is. Exemmel sokat veszekedtünk, mire szakítottam vele anno.


Nyitott vagyok párra, ha úgy alakul, vagy szexre egyébként. Néha nyomaszt a magány, azonban sok előnye is van, a magam ura vagyok, nem kell házon belül alkalmazkodni senkihez.

2022. nov. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Alapvetoen a mindennapokban jol elvagyok, vannak hobbiaim, dolgozok, sokszor egesz nap, mindig probalom lefoglalni az agyam, igy kevesbs gondolok arra, hogy maganyos vagyok. Ha nem igy csinalnam szerintem eddig reszeges vagy drogos lennek.


Eloben ismerkedessel nem lenne gond, de nemigazan jarok tarsasagba, mert egyedul mindig lebeszelem magam rola, ha tudnam, hogy valaki var, akkor konnyebben mennek. Emiatt soha senkivel nem ismerkedek meg. Tudom, hogy ferfiakkal is baratkozhatok, meg esetleg be tudnak mutatni valakinek, aki kesobb a parom lehet, de ferfiakkal meg tavolsagtartobb vagyok mint a nokkel. 95%-uk azzal henceg, hogy milyen gyorsan ment az autoval, versenyzik, hogy ki tud nagyobbat bofogni, meg mondjak a tundermeseket, mindig felsobbrendubbnek akarnak tunni. Ezek nalam nem kepviselnek erteket, az ilyenhez nincs kedven. Noknel meg soha nem tapasztaltam ezt.


Nekem anyagi gondjaim nincsenek, csak az egyedullet zavar, hogy nincs soha kivel beszelgessek, vagy hogy elmenjunk ebedelni/kirandulni. Kivulrol latva sokan irigyelnek, csak azt sajnalom, hogy nem erzik amit en legbelul.


Amugy van egy lany, aki jelenleg tetszik, kellene lepjek is ezugyben, de felek, hogy ezt a lehetoseget is elrontom, ezert nem is merek beszelni vele, elhivni valahova. A vegen mintha latnam, hogy osszejon massal...

2022. nov. 30. 21:37
 18/21 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, nekem az a bajom hogy mindig tul szep lanyok tetszenek meg, azoknal meg 0 esélyem van
2022. nov. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Olyan nincs szerintem hogy tul szep, neked lehet az, de masnak mar nem.
2022. dec. 1. 04:19
 20/21 anonim ***** válasza:

Hat igen de megse jon vele ossze semmi es ismrkedni se akrnak velem sose, tehat tul szepek hozzam kepest

De miert nem, de miert nem, de miert nem?

En meg szenvedek mert annyira vele akarok lenne hogy legszivesebben meghalnek

2022. dec. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!