Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért azt büntetik az emberek,...

Miért azt büntetik az emberek, akik szerencsétlenek, Miért nem azokat büntetik akik szemetek velük?

Figyelt kérdés
Ha valaki szerencsétlen,vagy lúzer ahogy itt a gyakorin is szoktak fogalmazni,abba élvezettel rúg bele a sok gyökér bunkó,itt a gyakorin és az életben.De bezzeg a munkahelyükön pl. a főnökükkel szemben,aki kihasználja őket már nem olyan nagy a pofájuk.Még nyaliznak is nekik azért a pár forintért.Egy volt munkahelyemen volt egy bunkó senkiházi főnököm.Az egyik ott dolgozó lányt nem zavarta hogy egy szemét,összejött vele mert volt pénze.Mi csak a csóró munkatársak voltunk.Úgy látszik nagyobb bűn az ha valaki gyámoltalan,mint az aki kihasználja meg meglopja a másik embert.Ha valaki becsületes azzal nem foglalkoznak,de ha valaki egy jellemtelen gerinctelen senkiházi,az az isten.A szerencsétlenekbe belerúgnak,akik meg kihasználják,meglopják őket,akik miatt nem lesz nyugdíjuk,azoknak meg nyalják a hátsóját.Meg sem mernek szólalni,csak a gyengébbekkel szemben nagy a pofájuk.Két forintot nem ér itt az emberek bőre,tisztelet a kivételnek.
2019. nov. 5. 17:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Az evolúció törvénye mindig is működött és mindig is működik. "Az erős fent marad, a gyenge elpusztul." Ez pedig nem csak a szaporodásra érthető hanem magára az életre.
2019. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem azt szólják le (többnyire), aki sorozatban írja ki a kérdéseket, mindig panaszkodik, több tucat választ, tanácsot kap és egyiket sem fogadja meg, mindegyikre megvan az örökös elutasítás/kifogás: neki egy tanács sem jó. Más életével foglalkoznak, bezzeg másnak milyen jó, a jellemteleneknek milyen jó, stb. Attól tartok munkaidő után is ezzel hergeled magad ahelyett, hogy tennél valamit, bármit, ami boldoggá tesz, azzal foglalkozol, hogy "az a szemétláda mit csinálhat".
2019. nov. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
#1-es én úgy fogalmaznék hogy a senkiházi marad fent a gyáva,de mégis maguktól elszállt,beképzelt hülyék miatt.
2019. nov. 5. 17:28
 4/22 A kérdező kommentje:
#2-es nekem az a bajom hogy látom hogy működnek az emberek,itt a gyakorin is és a valóságban is.Saját szememmel látom hogy maguktól elszállt,magukat erősnek
2019. nov. 5. 17:32
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha úgy teszik én is csak egy szerencsétlen lúzer vagyok, de engem senki nem bánt. Tudod mi az oka? Hogy nem hisztizem tele a gyakorit hogy milyen szar az életem...
2019. nov. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Magukat erősnek mutató emberek meghunyászkodnak.Csak a gyengébbel mernek kezdeni.És nem az erősekhez,hanem a szemetekhez vonzódnak.
2019. nov. 5. 17:34
 7/22 A kérdező kommentje:
#5-ös és honnan tudod hogy a hátad mögött nem szerencsétleneznek le?
2019. nov. 5. 17:36
 8/22 anonim ***** válasza:

@17:36


Magában tőlem aztán azt gondol rólam amit akar. Nem nagyon izgat. :D

2019. nov. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Olyan sok okos,meg nagy penge ember van itt is meg az életben is,azt mégse tartunk sehol sem.
2019. nov. 5. 17:40
 10/22 anonim ***** válasza:
29%

Felfele nyalsz lefele taposol ez van oszd be.

Erősebb kutya b_szik,meg a ,,főnök" tömi ki a zseben meg léptet elő nyilván hülye lennék nem helyezkedni például.

Ez van aki életképes fent marad aki gyáva azt eltapossák porig alázzák.

Fogadd el.

2019. nov. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!