Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért azt büntetik az emberek,...

Miért azt büntetik az emberek, akik szerencsétlenek, Miért nem azokat büntetik akik szemetek velük?

Figyelt kérdés
Ha valaki szerencsétlen,vagy lúzer ahogy itt a gyakorin is szoktak fogalmazni,abba élvezettel rúg bele a sok gyökér bunkó,itt a gyakorin és az életben.De bezzeg a munkahelyükön pl. a főnökükkel szemben,aki kihasználja őket már nem olyan nagy a pofájuk.Még nyaliznak is nekik azért a pár forintért.Egy volt munkahelyemen volt egy bunkó senkiházi főnököm.Az egyik ott dolgozó lányt nem zavarta hogy egy szemét,összejött vele mert volt pénze.Mi csak a csóró munkatársak voltunk.Úgy látszik nagyobb bűn az ha valaki gyámoltalan,mint az aki kihasználja meg meglopja a másik embert.Ha valaki becsületes azzal nem foglalkoznak,de ha valaki egy jellemtelen gerinctelen senkiházi,az az isten.A szerencsétlenekbe belerúgnak,akik meg kihasználják,meglopják őket,akik miatt nem lesz nyugdíjuk,azoknak meg nyalják a hátsóját.Meg sem mernek szólalni,csak a gyengébbekkel szemben nagy a pofájuk.Két forintot nem ér itt az emberek bőre,tisztelet a kivételnek.
2019. nov. 5. 17:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ha te mondod, akkor biztos úgy van... :D
2019. nov. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
#10-es nem az életképes,a szemét marad fent.A gyáváknak és a hülyéknek köszönhetően.
2019. nov. 5. 17:44
 13/22 anonim ***** válasza:
#12 Nem tudsz mit tenni ez ellen. Ezért van az hogy a legtöbb kiközösített ember iskolában bántalmazott lesz. Hallottam már olyat is akit lesz#rtak hiába hangoztatta a problémáit,végül öngyilkos lett és utána sem érdekelt senkit mi lett vele. Illetve voltak olyanok akik még elhitték hogy él és felköszöntötték idegenek facebookon. Pedig azt se tudták hogy öngyilkos lett. Ilyen világban élünk.
2019. nov. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
#13-as így van olyanokat bántanak akik nem ártottak nekik,akik ártanak nekik annak meg nyalják a hátsóját.Fordítva cselekszenek az emberek.Tiszta hülyék.
2019. nov. 5. 18:01
 15/22 anonim ***** válasza:
Egész életemben az történt, hogy folyamatosan tapasztalhattam: velem mindent meg mernek tenni, amit másokkal sohasem mertek és sok-sok év kellett hozzá hogy rájöjjek: én nem húztam meg a határokat, nem adtam határozott visszajelzéseket, hogy "eddig és ne tovább". Hagytam magam, a szituációk után meg évekig - volt hogy egy évtizedig is - járattam magam azon, mit nem tettem meg és mit kellett volna tenni, mondani... Anélkül, hogy tudták, tapasztalták volna az emberek, lelkileg folytattam önmagammal ugyanazt, amit velem tettek, még akkor is, amikor egyedül voltam, közelemben se voltak a rosszakarók... Érdemes megtanulni határozottan, egyenesen kiállni vélemény vagy bármi mellett.
2019. nov. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
#15-ös sok gyáva féreg van ez az igazság.Ha valaki csak gyáva az is gáz,de ha mellette valaki még egy féreg is az a legrosszabb.
2019. nov. 5. 18:11
 17/22 anonim ***** válasza:
56%
Bébi, te is csak itt a digitális világban papolsz és osztod az észt. Tessék az Életben odaállni az elesettek mellé. Aki a gyakorlatban is ezt teszi, annak nincs ideje itt a gyakorin ilyeneket kérdezni. Gyanítom te is csak bátorkodsz, és nem a való világban...
2019. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

" nem az életképes,a szemét marad fent.A gyáváknak és a hülyéknek köszönhetően."


Élet képes alatt ugye nem azokra gondolsz, aki egész nap a gyakorit sírja tele a problémáival, ahelyett hogy próbálnak azokra megoldást találni?

2019. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ezt tapasztalom az életben én is. Talán azért, mert úgy gondolják, hogy nekik is idegességük van, és mivel egy gyengébb nem fog visszaszólni, stb., így azokon vezetik le a fölös idegüket, feszkójukat, mert úgy gondolák róluk, hogy ők megérdemlik.
2019. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
De egy felnőtt embert hogy tudnak bántani? Nem igazán értem az egész koncepciót hogy miért kéne elviselni az ilyesmit. Beoltod őket a francba vagy csak simán elküldesz mindenkit a p$#sába és tovább állsz. Ha meglopnak tanulsz belőle és többet nem követed el ugyanazt a hibát.
2019. nov. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!