Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hazudjak a munkatársaimnak...

Hazudjak a munkatársaimnak hogy hol töltöm majd a Karácsonyt és kikkel?

Figyelt kérdés
Már most kérdezgetik. Igazából egyedül leszek, nincsenek barátaim és családtagjaim se. Nem szeretek hazudni de az igazat elmondani is szégyellném. Előző munkahelyemen elmondtam és tök kínos volt mindenkinek, onnantól elkerültek az ünnepek környékén. Vágjam rá hogy a családtagjaimmal?
2019. nov. 6. 17:08
 1/6 anonim válasza:
88%
Elég érdekes munkatársak ha elkerülnek ezekután. Jó, bár az sem jobb amikor hallod hogy ki, kivel, hányan, hogy lesznek együtt. Szerintem ne hazudj, mert előbb-utóbb úgyis kiderül hogy egyedül vagy, elszólod magad vagy ilyesmi. Pl megkérdezik majd január 2-án hogy mit kaptál karácsonyra, milyenek voltak az ünnepek, aztán majd véletlen rávágod hogy uncsi stb, sokkal cikibb lesz mert előtte azt hazudtad hogy a családdal stb. :)
2019. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Mond azt hogy eddig úgy néz ki hogy egyedül sajnos,de erről nem nagyon szeretnél többet mondani, ha jók a kollégák akkor ez után is fognak veled kapcsolatot tartani, nem mint az előző munka helyeden ahol rossz emberekkel dolgoztak.
2019. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
En azt mondtam iden nyugodt karacsonyt szeretnek, szuk csaladi korben toltom. Itt is mindenki nyomja az ilyen olyan wellnesst, kirandulasokat. En meg orulok hogy lesz par napom munka nelkul, kedvenc kajam lesz, meg sutim es vegre nem kell 6kor kellni
2019. nov. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Átérzem a problémád.

A 3-as szuper tanácsot adott.

Egyébként az elmúlt 20 év legszebb karácsonya az volt, amikor behavazódás miatt kimaradtak az vendég/ vendégváró őrült körforgásból.

2019. nov. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is az igazság híve vagyok, de ha csak annyit mondasz, hogy "Családdal" akkor kicsit elkerülik a témát, mert ez a legunalmasabb válasz amit tudsz adni.


Nagyon nem fejtegetik, hogy mit hol fogtok hogyan csinálni.


Így hazugságnak lehet ez lenne a legjobb ha nem mernéd felvállalni, hogy egyedül, amit lehet tényleg nem kéne.


Amúgy teljesen normális dolog vagyis annyira nem, de egyátalán nem elítélendő.


Viszont ha X emberből legalább 1 ember van akiben ez információ hallatán negítív dolgokat asszociál hozzád már lehet nem éri meg az igazad mondani.

2019. nov. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem azt mondom majd hogy “családdal a szokásos” és ezzel lezárom. Ha megkérdeznek az ajándékról azt mondom majd, hogy nem szokás nálunk adni, erre költeni a pénzt.
2019. nov. 7. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!