Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme csúnyaként élni?

Van értelme csúnyaként élni?

Figyelt kérdés

2019. nov. 10. 23:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tudod elfogadni magad akkor keress pénzt, a plasztikai sebészek csodákra képesek
2019. nov. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Juliusz48 ***** válasza:
41%
Sírva faladnak tőled a gyermekek amikor meglátnak? Mert ha nem akkor csak önbecsülési problémád van. Ha igen a kérdésre a válasz kéne egy plasztikai sebészt keresni. Viszont az életnek nem a kinézet a lényege. Láthatóan a szépnek tartott emberek annyira elvannak telve maguktól, hogy csak kevesük képes tartós kapcsolatra, mert a toleranciát irtja ki a beképzeltsége.
2019. nov. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! Az önértékelésemmel vannak súlyos problémáim és ebből kifolyóan vannak elég rossz korszakaim.. Hiába bizonygatja bárki az ismerőseim közül, hogy nem vagyok csúnya, sajnos nem tudok nekik hinni
2019. dec. 3. 21:37
 14/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, akkor pszichológus fog kelleni. Én azt hittem, majd "kinövöm" ezt, de nem, felnőttként sem múlt el.


De ha tényleg csúnya lennél, akkor is van értelme élni. Csak a média agymossa az embereket, hogy szépnek meg fiatalnak kell lenni, különben nem ér az ember semmit, de ez nem igaz.

2019. dec. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nincs.En is ki fogom nyirni magam.
2020. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Én is gondolkodom rajta. Nem látom tovább értelmét
2020. jan. 3. 17:56
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha mazochista vagy akkor igen. Vagy különben el kell viselned azt hogy az emberek bántani fognak.
2020. jan. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
# 16 Csinaljuk egyutt ?
2020. jan. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Úgyse te látod,hanem a többiek. Nem mindegy? :DD
2020. jan. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!