Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 30-as pasi 40-es nőnek miért...

30-as pasi 40-es nőnek miért ír a társkeresőn?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm nemrég regisztrált társkeresőn, 42 éves. Nem volt még férjnél, gyereke sincs, fotót se tett fel még magáról, és nem is írt sokat, épp csak valami hülyeséget a bemutatkozóba, hogy legyen ott valami. Szóval még nem merült bele igazából a témába. Egyébként végre az igazit keresné, mert eddig nem találta.

És ami a meglepő számomra is, hogy többségében 35 körüli pasik írtak neki, de van 30 és 25 éves levélíró is. Korban hozzáillő 40-50 közötti alig, és ami meglepő, bár egyben jó is, hogy 50 feletti sem írt még neki.


Hogy is van ez?

Most ezek a nála fiatalabbak csak bepróbálkoznak, hátha összejön nekik 1-1 kaland? Vagy a korban hozzájuk illő lányok lennének annyira szélhámosok, hogy inkább az idősebbeket választják?

Az az igazság, hogy a profiljuk alapján az jön le, hogy igazi kapcsolatot akarnak.

És még annyit, hogy olyan szerencsétlenül sem néznek ki, tehát nem azok a 30-asok, akik teljesen lúzernak számítanak, vagy irtóra elhíztak, vagy egyéb, és bárkivel beérnék.


Szerintetek?



2019. nov. 12. 06:25
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
38 F vagyok 45 feletti barlangi trollok irkálnak folyton.
2019. nov. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonymousreview60 ***** válasza:
76%

1. A nevezett korkülönbség nem nagy.

2. Azért nem írnak "Korban hozzáillő 40-50 közötti" férfiak, mert azok vagy házasok (még) vagy nála fiatalabb szeretőjük van.

3. Ha fotója sincs fent, az olyan mértékű önbizalomhiányra mutat, amivel annyi idős férfi nem akar foglalkozni.

4. A 25+-os pasik kalandot akarnak. "Az az igazság, hogy a profiljuk alapján az jön le, hogy igazi kapcsolatot akarnak." Ez a csali lényege.


"Nem volt még férjnél, gyereke sincs, fotót se tett fel" Érdemes lenne a barátnődnek pszichoterápiával rendbe tenni magát és ilyen olyan módon megerősíteni az önbizalmát. Erre egy kezdőlöket lehetne az állandóan állófarkú 25 éves, mert az egy olyan visszajelzés lenne, hogy szexre még/szexre is jó vagyok.

2019. nov. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonymousreview60 ***** válasza:
#11-es igazat mond.
2019. nov. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Ezek a férfiak csakszexelni akarnak.


Egyébként nem lenne gond ezzel a korkülönbséggel, volt már ilyen kapcsolat, meg lesz is, de a ti helyzetetek más:


Az a férfi aki úgy ír egy tőle idősebb nőnek, hogy se fotót nem lát róla, se egy normális bemutatkozást, akkor 100%-ra legyetek biztosak benne, hogy csak dugni akar, és mindenkinél bepróbálkozik.

2019. nov. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Anyum második férje 8 évvel fiatalabb. Onnan van egy húgom is. Miért ne lehetne? Ki kell deríteni a szándék eredetét. :)
2019. nov. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

OFF


11: Hmmm, amit most írtál az eléggé elgondolkoztatott. :)

Az én esetem volt egy 38 éves hölggyel (én 41):

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

#11 hozzászólás utolsó próbálkozásom bekezdés

2019. nov. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már azt a biológiai órát, leragadtatok az ötvenes években? Nem tűnik fel, hogy egyre több, tudatosan gyerekmentes nő van?
2019. nov. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Azért mert dgni akarnak és azt hiszik, a 40-es nők már nagyon ki vannak éhezve vagy olyan naivok, hogy mindennek bedőlnek, mert nem ismerik a társkeresős húspiac működését, mivel eddig nagy valószínűséggel szükségük sem volt rá, mert vagy kapcsolatban vagy házasságban éltek.


Off topic, de én 26 évesen regisztráltam társkeresőre, csomó ilyen adatlapja alapján nagyon komolynak és jófiúnak álcázott 20as, 30as, 40es férfi írt, aztán vagy egyből közölte, hogy szexelni akar, vagy ilyen "hogy vagy?", "mi járatban itt?" kérdések után. Esetleg levelezés közben mellékesen megemlítette, hogy amúgy házas vagy elettarsa van.

2019. nov. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Szóval csak azt szeretném mondani, hogy a barátnőd ne nagyon élje bele magát ebbe az online társkeresősdibe, mert koppanni fog.
2019. nov. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Vree ***** válasza:

Mi ez az önbizalomhiány? :D Most bebeszéled magadnak, hogy neki csak a rossz juthat, ahelyett, hogy örülnél a jó szerencsének?


Társkeresőn szerintem tipikusan 30as pasik tartózkodnak - az az a kor, amikor a legtöbben már szeretnének párt - van valami egzisztenciájuk, ami úgy érzik, elvárás; érzik a kezdődő öregedést, rájönnek, hogy nem lesznek mindig kívánatosak, vagy fognak tudni teljesíteni. Normális nőből meg gyakran alulkínálat van, ne kérdezd miért nem tudom de nők kisebb % használják a közösségi társkereső oldalakat.


Hogy a pasik közül melyik normális, stb. az akkor derül ki ha elbeszélget, megpóbálja, válaszol. Ezt így nem lehet találgatással megakadályozni. Nem kell ilyen baromira gátlásosnak, önbizalomhiányosnak lenni, igen is rengeteg van egy 40es felnőtt nőben, ami vonzó lehet.

2019. nov. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!