Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 30-as pasi 40-es nőnek miért...

30-as pasi 40-es nőnek miért ír a társkeresőn?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm nemrég regisztrált társkeresőn, 42 éves. Nem volt még férjnél, gyereke sincs, fotót se tett fel még magáról, és nem is írt sokat, épp csak valami hülyeséget a bemutatkozóba, hogy legyen ott valami. Szóval még nem merült bele igazából a témába. Egyébként végre az igazit keresné, mert eddig nem találta.

És ami a meglepő számomra is, hogy többségében 35 körüli pasik írtak neki, de van 30 és 25 éves levélíró is. Korban hozzáillő 40-50 közötti alig, és ami meglepő, bár egyben jó is, hogy 50 feletti sem írt még neki.


Hogy is van ez?

Most ezek a nála fiatalabbak csak bepróbálkoznak, hátha összejön nekik 1-1 kaland? Vagy a korban hozzájuk illő lányok lennének annyira szélhámosok, hogy inkább az idősebbeket választják?

Az az igazság, hogy a profiljuk alapján az jön le, hogy igazi kapcsolatot akarnak.

És még annyit, hogy olyan szerencsétlenül sem néznek ki, tehát nem azok a 30-asok, akik teljesen lúzernak számítanak, vagy irtóra elhíztak, vagy egyéb, és bárkivel beérnék.


Szerintetek?



2019. nov. 12. 06:25
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
melyik társkeresőn lehet fotó nélkül regisztrálni?
2019. nov. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Szerintünk, mi csak meg akarjuk dugaszolni a 42es barinődet.


Mi fèrfiak csak du.ni akarunk.

17 èvesen dugtam a 40 ès nőket, nem számított semmi csak lyuk legyen.Így 37 èvesen màr nem kell komolyra, sőt mèg lazára sem 40 ès nő!

2019. nov. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Ma ez a trendi. 37 vagyok, de nekem is az idősebb nők jönnek be.
2019. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Akkor felejtse el, hogy társra talál, ezt mondjátok. Jó, nagyjából hasonló a véleményünk. Már csak azt nem tudom mivel biztassam a csajszit. Ugyanis én beszéltem rá a társkeresőre, és eléggé belelkesült. Nekem régen nem voltak annyira rossz tapasztalataim, igaz végül nem ott találtam meg a párom.

Nem jár olyan helyekre, ahol új embereket ismerhetne meg, és én sem vagyok olyan nagy társasági ember, hogy be tudnám mutatni ennek-annak. Pedig egyébként teljesen normális csaj, kár érte..

2019. nov. 14. 03:38
 25/31 anonim ***** válasza:
Akárhány éves ír neki, egyetlen céljuk van... és az nem komoly kapcsolat. Én 17 éve társkeresőzöm és elmondhatom, hogy egy sem volt olyan, aki igazat mondott. Vagy kapcsolatban éltek, vagy nem is akartak komolyat. Jól nézek ki, van állásom, lakásom, nincs gyerekem, nincs hitelem, soha nem akartam kihasználni senkit, segítőkész, normális gondolkodású ember vagyok. Nem akaszkodom senkire, a problémáimat megoldom, még egy csillárt is fel tudok rakni nő létemre. Főzni, varrni is tudok. Olyan is volt, aki vendégségben volt nálam és a másik nőjéttől nem hívta. A legutóbbi barátom kezdettől fogva hazudott, azt hazudta egyedülálló, Holott az élettársával élt, kettő gyerekkel. Háromszor kérdeztem rá hogy tényleg egyedülálló e, minden alkalommal az volt a válasz hogy igen. Csak másfél hónap múlva kiborult a bili. És kiderült hogy hazudott természetesen. Nekem szinte mindegyiknél kiderült valami turpisság. Egy sem volt kivétel. Vagy depressziós volt, vagy anyukával élt, vagy párkapcsolatban. Most vagy én vagyok ilyen szerencsétlen, vagy tényleg ilyenekkel van tele a társkereső. De én inkább az utóbbira szavazok. Ezért vagyok egyedül és nincs gyerekem sem. Nem volt akitől lehetett volna vállalni, nem volt egy felelősségteljes gondolkodású sem. Nálam szerettek dögleni, pihenni, nem is akartak többet, hiába mondtam már a kapcsolat elején is hogy én komolyat szeretnék. Segíteni nem akartak semmiben, sem felelősséget vállalni bármiért is. 45/N
2020. márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
25-ös vagyok újra. Szóval a 30-as férfiak a 40-es nőtől nem mást akarnak, mint mama pótlékot. Ugyanis ezek a férfiak általában manapság legalább 30 éves korukig otthon laknak. Otthon nem kell leadni a pénzt, a szülők mosnak főznek takarítanak rájuk, netán ha nem dolgozik, akkor még pénzelik is. Na már most egy 30 éves férfi elkezd keresni párt, mondjuk fiatalabbat, az hozzá hasonló lesz, tehát mind a kettő azt várja el hogy valaki kinyalja a hátsójukat. De mivel egy mai huszonéves nő ezt nem fogja tudni neki megadni, illetve nem is akarja, sokszor csak az anyagiakat nézik, illetve a férfi beszállni sem akar semmibe, mert otthon sem tette, + Egyiküknek sincs lakása, sem jó fizetése, így kudarcra van ítélve sokszor, mert küzdeni nem akarnak. Ekkor a 30 éves férfinak leesik, hogy anyukája 50 éves, és milyen gondoskodó. Ilyenkor néznek így 40-42 éves nőt, aki kb. anyukája korabeli, de azért van 10 év Anya és a barátnő között, tehát arra számít hogy őt majd babusgatják és olyan dolga lesz mint otthon, nem kell pénzt adni, nem kell felelősséget vállalni, nem kell lerakni semmit az asztalra sem anyagilag sem érzelmileg. Pláne ha a nőnek gyereke is van, akkor arra játszanak, hogy ahol egy vagy két gyerek elfér, ott még ő is elfér második, harmadik gyerekként. Tisztelet a kivételnek természetesen.
2020. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Vree ***** válasza:

"Akkor felejtse el, hogy társra talál, ezt mondjátok. Jó, nagyjából hasonló a véleményünk."


NEM ezt mondtam, az ellenkezőjét, de úgyis csak azt hallod meg, amit már előre eldöntöttél.


Szerintem feleslegesen mérgezed a barátnődet, de csináld csak, úgyse hallgatsz a jó szóra.

2020. márc. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Vree ***** válasza:
#26 Ezt a beteg fantáziát meg nem is minősíteném, nemtom hogy tudott ilyet kötölni, elég vénlány szaga van...
2020. márc. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
28-as, sajnos ez az igazság. Barátnőm így járt, pár millióval húzta les a srác. Barátnőm idősebb volt 10 évvel, mint a srác. Barátnőmmel csinaltatta meg az összes nyílászáróját, ennivalót hordatott magának a srác a barátnőmmel, és közben más nőkkel kefélgetett. A tarskereson megismert férfiak 95%-a ilyen. És meg sem hívnak egy asvamyvizre sem. Na mindegy, regényt tudnék írni.
2020. márc. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
28-as... és sajnos. 40-esek is ilyenek. Legutóbbi 43 éves kettő gyerekes apuka, hazudott az elejétől fogva, meg is vert, közben meg a lakásomon tepedt, nála nem voltunk igazán, mert egy putri volt, de a rezsibe sem adott bele. A kajába úgy, hogy ra kellett szolnom többször is az elején. Az összes nyaralást én fizettem magamnak. Össze költözni nem akart, egyetlen karácsonyt nem töltöttünk együtt 5!!! Év alatt, mert nem akarta. Betegségem alatt cserbenhagyott, ha nem mosolyogtam, akkor is 32 foggal kellett vigyorognom ra, mikor megműtöttek és majd be rosáltam, olyan fajdalmam volt. Ugyanis ha nem mosolyogtam, rámcsapta az ajtót és eltűnt hetekre. Ja és öt év után azt mondta, hogy csak anya-fia kapcsolat van köztünk, meg ha akart volna tőlem valamit, akkor tett volna érte...addig meg azt hazudta, hogy ilyet sosem érzett, ilyen egyszer van az életben, stb. Jah.
2020. márc. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!