Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 30-as pasi 40-es nőnek miért...

30-as pasi 40-es nőnek miért ír a társkeresőn?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm nemrég regisztrált társkeresőn, 42 éves. Nem volt még férjnél, gyereke sincs, fotót se tett fel még magáról, és nem is írt sokat, épp csak valami hülyeséget a bemutatkozóba, hogy legyen ott valami. Szóval még nem merült bele igazából a témába. Egyébként végre az igazit keresné, mert eddig nem találta.

És ami a meglepő számomra is, hogy többségében 35 körüli pasik írtak neki, de van 30 és 25 éves levélíró is. Korban hozzáillő 40-50 közötti alig, és ami meglepő, bár egyben jó is, hogy 50 feletti sem írt még neki.


Hogy is van ez?

Most ezek a nála fiatalabbak csak bepróbálkoznak, hátha összejön nekik 1-1 kaland? Vagy a korban hozzájuk illő lányok lennének annyira szélhámosok, hogy inkább az idősebbeket választják?

Az az igazság, hogy a profiljuk alapján az jön le, hogy igazi kapcsolatot akarnak.

És még annyit, hogy olyan szerencsétlenül sem néznek ki, tehát nem azok a 30-asok, akik teljesen lúzernak számítanak, vagy irtóra elhíztak, vagy egyéb, és bárkivel beérnék.


Szerintetek?



2019. nov. 12. 06:25
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
28-as és az exemnek minden évben kellett vagy másfél hónap, amikor egyáltalán nem jelentkezett, eltűnt, letiltott engem, stb. Csak mert depressziós volt mondjuk egy veszekedés után. Amúgy eleve csak heti 2 napot voltunk együtt, plusz én szuleimhez is utaztam évente 6 hetet kb, de neki ez nem volt elég, neki kellett plusz másfél hónap. Mint kiderült a végén, azért, mert prosti hoz ment, meg ki tudja mit, mert o nem érezte magát férfinak. De amúgy állította, olyan jó sosem volt a szex, mint velem. És így is tűnt valóban. 5 évet voltam vele, mert meg így is o volt szinte a legjobb a társkeresőről. El lehet képzelni a többit. Szóval sajnos nem fantázia, amit írtam, hanem a csúnya valóság. 🙁 Úgyhogy én be is fejeztem örökre a tarskereson, mert nagyon rossz tapasztalataim vannak.
2020. márc. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!