Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tényleg ennyire nehéz?

Tényleg ennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Miért törvényszerű az,hogy aki nem néz ki olyan jól,nem gazdag,és nincs mindíg a toppon,az boldogtalanságra van ítélve?

Mindenki elfordul tőle,és ha mégis keresi valaki,akkor csak valami haszon miatt.


Mikor éppen jól mennek a dolgok,akkor mindenki kedves,és megértő,de ha a padlóra kerülsz,akkor már senki nem áll melletted.

Mièrt létezik ez? Miért hagyják el azt,aki bajban van?

Ténylegez lett a divat?

Hová tűntek az emberi értékek?


2019. nov. 13. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Ne itt nyavalyogj, hanem inkább tegyél valamit a boldogulásodért!

Azért vagy " boldogtalanságra ítélve", mert ezt programozod magadba.

Rengeteg ember van, aki "nem néz ki olyan jól, nem gazdag,és nincs mindíg a toppon", ennek ellenére nem esik önsajnálatba, hanem tesz valamit azért, hogy elöbbre jusson és sikeres, boldog élet lesz/van!


Az meg, hogy az emberek nem szeretik a nyafogókat, tökéletesen érthetö, elvégre nekik is megvan a saját bajuk, nem feltétlen akarnak olyan valakivel sokat foglalkozni, az csak negatív és az is akar maradni!

2019. nov. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézek ki jól, nem vagyok gazdag (átlagbért keresek kb), nem vagyok mindig a toppon, mégis boldognak érzem magam.

Igaz, hogy kevesen, de vannak, akik mellettem állnak nehéz helyzetekben is.

Nem, nem törvényszerű az, amit írsz.

2019. nov. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem magamról írtam,hanem egy számomra fontos emberről. Én mellette állok,és segítem. Ő is szeretne boldogulni,de mindenki más elfordul tőle
2019. nov. 13. 11:48
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
"Igaz, hogy kevesen, de vannak, akik mellettem állnak nehéz helyzetekben is." De törvényszerű,hiszen a többség elfordult. Kérdező. Azért mert a kultúra ki lett írtva az emberekből,ami a civilizáció alap kövei. Mindenki a pénz és a külső dolgokra koncentrál. Sok ember elfogja veszíteni ezt a harcot a mai társadalom miatt. Nem,nem igaz hogy régen is ilyen volt a világ. Ha ilyen lett volna,nem születtek volna olyan emberek akiknek nem előnyös a külseje. Hát ezért. A belső értékek már nem számítanak. Kivéve ha van egy jó külsőd és pénzzel tudod kompenzálni. Volt már olyan hogy valaki azért lett öngyilkos fiatalon mert rondának született. És egyre több van belőlük. Ezt neveli a média és a modern világ. A felszínességet,és az énközpontúságot.
2019. nov. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4

Az én véleményem, hogy mindenki mellett csak kevesen állnak a bajban. Vannak gazdag, jó külsejű ismerőseim, valahogy őket se veszik körül tömegek, mikor baj van.

Nekem bőven elég, ha a hozzám tényleg közel álló emberek támogatnak. :)

2019. nov. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Itt mindenki le fog pontozni. De sajnos így van. Ha nincsenek ott a bajban akkor nem jóképűek. Én meg pont az ellenkezőjét tapasztalom. Vannak olyan ismerőseim, akiknek előnyös a külseje és rengeteg barátja van. Ha pedig bajban van,sosincs egyedül. Szóval lehet hogy annyira nem is jó külsővel rendelkeznek.
2019. nov. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Segíts magadon, Isten is megsegít. Értsd: Tegyél magadért és a sorsod jobbra fordul.
2019. nov. 25. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!