Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem nincs kiút az...

Úgy érzem nincs kiút az egyedüllétböl?!

Figyelt kérdés
26 éves vagyok. középiskolás, és hasonló éveimben sok barátom volt, mára már szinte az összes elkoltozott vagy eltavolodtunk, mivel vidéken élek nincs lehetőségem újakkal megismerkednem, nincs kivel mennem sehova hétvégék és mindennapom üresek, ki van még így? Már jó pár éve ez van.
2019. nov. 16. 17:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
#4 Azt ugye tudod hogy 27 éves korig mehetsz nappalira,utána estire? Szóval lehet középiskolás 26 évesen.
2019. nov. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanez történt velem is. Szerintem nagyon sokan vagyunk ezzel ugyanígy. Mindenki a virtuális világban éli az életét sajnos.


25/F

2019. nov. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Sokszor megfordul a fejemben az öngyilkosság gondolata.:/
2019. nov. 19. 14:02
 14/22 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nekem is, de nem kellene megtennünk. Hátha jobbra fordulnak a dolgok.
2019. nov. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem.latok nagyon eselyt ra
2019. nov. 19. 16:46
 16/22 anonim ***** válasza:
Miért nem? Jöhetsz privátba is ha gondolod.
2019. nov. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Az érdekes számomra, hogy mindig egy megváltoztathatatlan dologról beszélnek azok, akik félnek változtatni az életükön (menekülés az életből), pedig változtatni, másképpen élni, konfortzónából kilépni ezt lenne érdemes meglépni. A virtuális világ azért jó, azért vonzó, mert úgy tűnik, mintha történnének események, de valójában nem történnek. Fe lehet fedezni jópár virtuális beszélgetőtársat, lelki barátot, stb, de amint a gépet meg a kütyüt kikapcsolod, már nincsenek. El szeretnél menni valahova, közös programot szervezni, már nincsenek a virtuális barátok, egyedül vagy.
2019. nov. 20. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ismerkedj a neten!
2019. nov. 25. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szerezz valami hobbit.

Így a hasonló èrdeklődèsű embereket hamar megtalálod magad körül ès tudtok miről is beszèlgetni.

Èn pl veterán autókat újitok fel meg gitározok is. Sőt mèg van egy pár kocka kollegám akikkel online ,passziózunk egy tankos pc játèkkal.

Sose szègyelltem kèrdezni ,mind a 0 ról kezdtem. Közbe jókat dumálunk. Nèha össze is futunk.

2019. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én is úgy érzem, nincs kiút. Előbb olvastam, valaki 60+ évesen barátkozik, rengeteg ismerőse van, stb. Soha, semmilyen korban nincs kizárva az, hogy talál az ember barátokat, ám ha a személyisége miatt soha nem volt képes ismerkedni, akkor igazából felesleges küzdenie, mert nem lesz jobb. Mindig magányos volt és az is marad. Nem tudom miért írtam E3-ban, miközben rólam van szó. 29/F
2019. dec. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!