Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Magányos vagyok 22 évesen, van ebből kiút?

Mindig is eléggé magányos voltam, de eddig nem zavart, elvoltam egyedül is jól. Mostanában viszont nagyon zavar. Rossz hogy nincs kivel beszélgetnem, nincs barátnőm akit szerethetnék. Hétvégén is egyedül leszek. Szinte csak a munkából áll az életem, amit szeretek csinálni, de akkor is rossz hogy szabadidőben magányos vagyok.

Hogyan ismerhetnék meg új embereket?

Ti is szomorúak lennétek, ha a helyemben lennétek?

Fiú vagyok.

máj. 17. 22:50  Privát üzenet  

A válaszok
22 évesen akkor aggastyán vagy? Már nincs időd? Örülj, hogy van munkád. Szerintem ha kimész parkokba, tudsz ismerkedni Bp-en.

A válaszíró 34%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 17. 23:01 Privát üzenet
Programokon reszt venni, sportolni, bulizni?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 17. 23:17 Privát üzenet
Persze, hogy van. Akár itt is megpróbálhatsz emberekkel beszélgetni. Rengetegen magányosak, köztük én is.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 18. 08:46 Privát üzenet
Ha szeretnél nekem is írhatsz. :)

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 18. 09:55 Privát üzenet
Megoldás: Érzelmi kommunikáció

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont máj. 18. 21:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Magányos vagyok nagyon. Van ebből kiút?
Egyre szomorúbb vagyok amiatt, hogy magányos vagyok. Szerintetek még van ebből kiút?
A munkahelyemen sokan magányos típusnak könyveltek el, így az is vagyok. Mi a kiút?
Sok évig magányos "egyedülakaroklenni" természetű voltam. Változtam, de még sok van hátra. Valaki valami tanács? 15/F
Magányos vagyok. Van kiút?
Magányos vagyok, egész nap csak itthon tv-zek és Netezem! Néha kimozdulok itthonról, Angliába, Németbe, Olaszba, de nem tudok nyelvet, ott is magam vagyok! Van ebből kiút?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!