Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok nagyon. Van...

Magányos vagyok nagyon. Van ebből kiút?

Figyelt kérdés

Nagyon egyedül vagyok, a családom kívül nincs senkim. Nagyon rossz érzés. Úgy érzem hogy sosem lehet már normális életem.

Valamiért nem vesznek észre az emberek, és nem foglalkoznak velem.


Szerintetek változhat még ez?

Úgy érzem hogy ha lenne párom akkor már sokkal jobban érezném magam. Nem kellene ennél több nekem, mert elvagyok egyedül is.


2019. jan. 11. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés. Mióta tart? Írj ha szeretnél beszélgetni róla
2019. jan. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van ebből kiút. De nem szabad várni a csodára, mert az nagyon ritka, hogy megtörténik. Neked kell változtatnod ezen. Ha nem vesznek észre akkor az amiatt lehet, mert nem hívod fel a figyelmüket semmivel, ha csak csendben ülsz és nem mondasz semmit akkor nem is fognak észrevenni.
2019. jan. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük igen. Tudom, milyen rossz érzés egyedül lenni... De ilyenkor mindig jusson eszünkbe az, amink van, a szüleink, a testvéreink, a hozzátartozóink és becsüljük meg őket. Sokaknak még ennyi sem adatik meg.
2019. jan. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindenből van kiút
2019. jan. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én csak egy párral érezném jól magam, sehogy máshogy. Ha próbálkoztam engem is telibeszartak és még igy is kapom az ívet mindenért amilyen vagyok. Megértelek, de a gyök emberek ellen nem lehet már mit tenni. :(

Mondanom se kell van eszem és ez a sok tiniribi nálam nem játszik sajnos.. Igy pedig marad a magány ahogy eddig is egész életembe

2019. jan. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kezdj el intenzíven foglalkozni magaddal. Ismerd fel a külsődön lévő hibákat és javítsd ki őket, a belső úgyse igazán számít manapság. Ha kívűl rendben vagy belül sem fogod ennyire rosszul érezni magad. SPORTOLJ! Megdobja a tesztoszteron szinted és több önbizalmad lesz. Legutolsó sorban pedig értékeld azt amid van...mi lenne ha ez se lenne?
2019. jan. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ebből nincs kiút. Örökletes. Egyéb hülye kérdés? Ismerkedj, beszélgess, ne húzódj vissza, hanem legyél feltűnőbb! Nem lenne könnyebb, mint itt sajnáltatni magad és azt várni, hogy mimdenki írkálja, hogy „jaj te szegény". Szánalmas vagy, már bocs. Én is magányos vagyok, nekem is csak a családom van, mégis megtartom magamnak ezeket a "nagy dilemmákat"..
2019. jan. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is magányos vagyok, de eldöntöttem hogy nem ez fogja uralni a gondolataimat és az életemet :) Nem hagyom neki hogy eluralkodjon rajtam.

Én egy egész vagyok egyedül is, ha lenne egy párom vagy barátaim, akkor nyilván jobb lenne, de így is meg lehet találni az élet jó dolgait. Minden nap lehet örülni valami apróságnak :)

Ez a felfogás persze egy cseppet sem enyhíti a magányt, de sokkal jobban érzi magát az ember, és ez sokat számít.

2019. jan. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó (8as) jó hogy ilyen a felfogásod és ennyire jobb neked a dolog :) Sok sikert
2019. jan. 12. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es, próbáld te is a dolgok jó oldalát nézni, hátha neked is beválik.

Ne másokhoz kösd a boldogságodat, meg tudod teremteni magadnak is! :)

Mellesleg ha pozitív a szemléleted, akkor arra is nagyobb az esélyed hogy valakit bevonzol a pozitív rezgéseiddel :)

2019. jan. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!