Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Nem akarom otthagy...

Mit tegyek? Nem akarom otthagyni az egyetemet.

Figyelt kérdés
Az egyik szulom egyedul nevel, es valoszinuleg amputalva lesz a laba, igy nem lesz keresete, baj lesz a lakasfenntartassal. Magam miatt abbol a szempontbol nem aggodom, hogy eddig sem segitett, dolgoztam en magamnak, es valahogy kijottem, de emiatt felek, hogy itt kell hagynom az iskolat, es dolgoznom. Amivel nincs bajom, dolgoztam mar, de ha itthagyom, nem hiszem, hogy ujra vissza tudok jonni, es tanacstalan vagyok. A csalad tobbi tagjatol nem igazan jon majd segitseg, ez biztos.

2019. nov. 17. 12:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Inkabb uzenetben meselnek, ha nem gaz es ha erdekel valakit. Bar nem sajnaltatni szeretnem magam a sztorival, most ugy nez ki, hogy jo a helyzet a sajat oldalamrol
2020. nov. 22. 23:18
 12/12 anonim ***** válasza:
Akkor írd meg üziben! :)
2020. nov. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!