Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az hogy magányos...

Miért van az hogy magányos vagyok, vágyom egy barátra, de ha valaki mégis közeledni próbálna, teljesen elzárkózom az ismerkedéstől?

Figyelt kérdés

Már itt ezen az oldalon is többen próbáltak megismerni, és biztos azt gondolják,hogy nekem nem voltak szimpatikusak,pedig nagyon is de, csak egyszerűen rettegek a csalódástól, és nem tudok közel engedni magamhoz senkit.


Más is van így?



2019. nov. 17. 21:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Más is van így, csak éppen ez így nem jó. Merni kell vállalni a kockázatot.
2019. nov. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 FTTF9 válasza:
53%
Én is ilyen vagyok..nekem az alegjobb ha van egy állandó barátom a neten...nem igazán tallálkozhatunk viszont így tudok önmagam lenni. Mondjuk ha egy teljesen idegennel elkezdek írni és megértsük egymást akkor egy másfél hónap után ha először találkozung akkor félénk vagyok de mivel már azt az embert ismerem valamennyire már a 2. találkozáson jobb es a 3. kifejezetten jo.
2019. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Van egy ismerosom, aki hozzad hasonlo. Hozza sem lehet igazan kozel kerulni...
2019. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%
Én is így vagyok. Már nem is erőlködök. 28 év alatt minden emberben csalódtam...
2019. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Valószínűleg valami oka lehet annak, hogy így állsz hozzá másokhoz. Minden rendben volt gyerekkorodban? Szerető és biztonságos közegben nőttél fel kedves kérdező?
2019. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%
Ismerős. Félsz az ismeretlentől, mert úgy érzed, ha megismernek, akkor sebezhetővé válsz, és emiatt csalódni fogsz.
2019. nov. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%

Persze, hogy van! Régen hallottam egy ilyen dalt, hogy

Anita- Elképzelt szerelem. Az is erről szól pl.

2019. nov. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
*Jaj,bocsi,az benne, hogy "Néha akarom, hogy mindenki jöjjön, de bezárom az ajtót"
2019. nov. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#5 Nem, sajnos nem volt minden rendben gyerekkoromban, volt pár olyan dolog,amit traumaként éltem meg. Meg iskolában is mindig kiközösítettek.


#7 Ez a zene nagyon jó, tényleg erről szól.

2019. nov. 17. 22:27
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Ismerős az érzés, de nem amiatt, mint nálad. Egyszerűen nagyon introvertált vagyok, és ha lennének barátaim, azoknak mindennap elérhetőnek kell lenni. Nekem az fárasztó.
2019. nov. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!