Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azok, akik egyedül, magányosan...

Azok, akik egyedül, magányosan, szüzen élik le az életüket mint én is, lehet az az oka hogy egyszerűen nem volt szerencsénk?

Figyelt kérdés
Azt gondolom,Én azért leszek örökké magányos mert nem volt szerencsés.Nekem ezt dobta a gép.Rossz helyre születtem,rosszkor.Nehéz évek várnak még rám.Mint egy kivert kutya,egyedül,magányosan fogok meghalni.
2019. nov. 20. 19:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
42%
Ja igazad van.A vakvéletlenen múlott az egész,neked semmi közöd a saját életedhez.Ezzel a hozzáállással tuti,hogy egyedül fogsz meghalni.
2019. nov. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Igen, úgy gondolom, hogy a szerencsén is sok múlik. Fizikai, személyiségbeli adottságok, egészség, környezet, annak behatásai, neveltetés, stb. Van viszont egy pont, ahol már egy mentálisan egészséges ember felismeri a problémákat, fel tudja magának tenni a kérdést, hogy ő saját maga valójában mit tett annak érdekében, hogy ezek megoldódjanak.


Én bevallom őszintén, idáig szartam az egészbe, és még csak most kezdett igazán zavarni, hogy tapasztalatlan vagyok, kimaradtak dolgok.


27F

2019. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Barnabas333 ***** válasza:
6%
A nők tehetnek róla, mindnek a legjobb képű férfiak kellenek. Sokkal boldogabb lenne a világ ha nem lennének ilyen buták az emberek. De megérdemeljük...
2019. nov. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
34%

#13

Persze, minden az ő hibájuk. Ilyen logikával ne csodálkozz, hogy itt tartasz.

2019. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
12%

Az idióta barok itt is itt vannak látom. Figyelj, 16 éves korom óta kb tudom hogy én nekem az életem értelme egy lány lenne, és tudom hogy komoly kapcsolatot akarok. 18 éves korom elején kezdődött egy kis "szerencse", volt 3 barátnőm már, mind kihasznált csak. Ameddig a bizalmadat és a szereteted oda adod és lelkileg támaszt nyújtasz jó vagy, de utána akár mennyire szarul vagy lelkileg már nem leszel jó semmire, ez a tapasztalatom. Nekem is mindig elromlik minden, sose voltak igazi barátaim, ha voltak is csak hittem hogy azok, személyes kapcsolatom szinte évek óta egyenlő a nulláva, felkelek, ülök lefekszek, és ez kb 6 éve. Egyszerűen a lelkemet kiadtam hogy találjak egy hozzám való lányt, aki szeret elfogad és hűséges, kiáll mellettem és fordítva is, de egyszerűen nem jött össze, most pedig a sok bántás csalódás és magány miatt ott tartok hogy befejezem az egészet. Tudom, most jön az a sok lúzertől hogy öngyilkosjelölt vagyok, ez igy igaz, főleg a fajtátok miatt akik egyből degradálnak másokat ha megtudjátok hogy valaki nem jár el bulizni és hasonlók, e-miatt nem rossz valaki. Nekem 50-60 éves emberek akarják bemagyarázni hogy én azért vagyok egy meleg lúzer mert komoly kapcsolatot keresek és még csak össze sem jönnék olyan lánnyal aki benne volt vagy benne lenne alkalmi kapcsolatba. Igen, nekem ilyen szinte fontos, hiába leszek lassan 19 és vagyok fiatal, én komoly kapcsolatot akarok, kiállni és megmaradni valaki mellett akivel szerethetjük egymást, és nem érzem magam olyan fiatalnak mert semmi jó emlékem nincs kihez szólni egész álló nap, és nem tehetek ellene semmit mert nem akar összejönni, pedig még társkereső szintre is lesüllyedtem.Nem vagy egyedül megértelek, tudom mikor hiába vergődsz akkor sem jutsz tovább... Ami nekem jutott az a rettenetes magány, még csak nem is valami hülye baráti kört akarok, bár az sem lenne rossz, hanem egy barátnőt, ez miért olyan nagy kérés? Illetve amim még van, az egy számítógép, a hobbym, már ameddig tudtam vele azt csinálni amit akartam ,mostmár nem jó sajnos, csak netezni tudok, és van egyetlen egy családtagom aki beteg, és úgy érzem csak a terhére vagyok, úgy ahogy mindenkinek az lennék, mert nincs aki elfogadna, 2 mondat után már sérteget mindenki..A lányok KB az ember pofájába vágják hogy ha nem valami macsó csajozós szöveget írunk akkor vissza sem fognak írni, kirakják a testüket, mell has minden kint van, de azért ők a herceget várják.. Nem tudom hogy mivel érdemeltük ki ezt a sorsot, de az hogy semmi féle isten nem létezik, az KB 1000%. Az igaz hogy rossz helyre születtünk, nézz körbe.. A lányok olyanok, csak buli magamutogatás meg smink, a srácok meg mind csak dugni akarnak meg páváskodnak.. Még csak egy embert sem lehet találni akiben meg lehetne bízni.. pedig amit a YouTube on látni, az is mennyire jó, nem? kis baráti kör, összedobják a pénzt 2-3 random olcsó kocsira, és együtt szétbarmolják, elmennek ide-oda szórakoznak, de nem úgy mint az idióták a tuc tuc zenére a buliba hanem úgy igazából élvezik az életet minden féle hülye luxus nélkül, mert barátok jól érzik magukat, ott egy barátnő aki mellett felkelnek és tudják hogy van aki szereti őket.. (itt most nem azokra az idióta youtuberekre gondolok akiknek csak a pénz miatt van meg minden) Nekünk ez valamiért sajnos nem jutott ki. Azt mondják tegyünk érte mi, és ha már tettünk? AKi ezt nem érzi át az nem értheti, képtelenség ezt megérteni.. Hogy milyen az amikor az ember bele fárad és reménytelennek érez mindent, mert velem is ez van. Az én példám, ez a barátnő dolog, engem az húzna ki ebből a gödörből, az tenne boldoggá. Eleinte kiírtam ide is a problémám, hogy segítséget kérjek, én voltam egyből a nyomi aki "nem tesz érte semmit".. oké, elengedtem az idiótákat, utána jobban belehúztam, próbálkoztam ráírni akire csak tudtam, csak úgy ismerkedni, de csalódás csalódás után. A harmadik és egybe utolsó barátnőmet is támogattam lelkileg mert szinte sírt olyan rosszul volt, tőle is mit kaptam? Megírta sms be hogy mivel ugye tudja milyen állapotba vagyok lelkileg akár le is ugorhatnék már egy hídról. Mindezt miért? mert hirtelen úgy döntött mégsem kell neki egy hűséges kapcsolat. kinéznéd ezt huszonéves lányból? Nem, mi? Én se. De ez 2019, aki kedves az megjátsza magát többnyire, mindenki kihasználja és hátbaszúrja még a saját barátait is.. Én már csak annak tudok örülni ha találok egy sorozatot és a szereplő helyébe képzelhetem magam, talán pár percig nem érzem olyan magányosnak magam. De, legalább a jogunk megvan arra hogy ebből az életből kilépjünk, amikor csak akarunk és itthagyjuk az egészet, nem igaz? :( Tudom hogy ez nem megynyugtató, de esély mindenre van, tudom hogy te is el vagy keseredve talán annyira amennyire én, de ki kell tartani, abba igazuk van a trolloknak meg a degradáló s*fejeknek hogy a jó jöhet akkor is amikor nem számítasz rá. Tudom, bagoly mondja, mert én sem tudok már bízni a csodába és erőt akarok venni hogy végleg itt hagyjak mindent, de ha egy kicsit is segítettem ezzel az egésszel akár neked kérdező akár valaki másnak aki ezt olvassa, akkor nekem már megérte, végülis lelki szemetesnek mindíg jó voltam, ha másra nem is, és legalább ezzel valami hasznom is volt/van... Bocsi hogy hosszú lett a szöveg, de erről tudnék beszélni órákig, ez még a negyede sincs az "életemnek" de ez a pár kisebb részlet amit leírtam talán átadja hogy vagyunk legalább ugyan olyan elkeseredett helyzetbe, nem pedig csak valami hülye troll ír egy random választ. GL - Több Sikert nektek, remélem ti nem adjátok fel.

18F

2019. nov. 21. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
12%
2-es 10-es 11-es és 14-es meg bekaphatja tövig. Idiótákkal ne foglalkozz, "energiavámpir" stb megjegyéseket ne vedd figyelembe, csak el akarnak keseríteni mégjobban, ismerem már az ilyen férgeket. Én simán össze jönnék egy problémás lánnyal, sőt volt is már olyan, kitartani valaki mellett, segíteni, és tudni hogy miattad van jobban rohadtul jó érzés, biztos lányba is van olyan aki értékelne minket. Végülis nem csak ez az egy oldalunk van ahol "gonosz" módon le merjük írni a problémánkat, nem igaz? :)
2019. nov. 21. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Isten akarta így.Csak azt nem tudni hogy melyik.
2019. nov. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok, valószínűleg Allah :'D Kicseszik velünk fehér néppel :I
2019. nov. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
92%

A nyafogás mit is old meg?

Szeretnék barátnőt? Igen.

Van? Nincs.

Ronda vagyok. Eléggé.

Feladom? Nem!

Én is voltam kis rinyagép, aki saját boldogságát másokhoz kötötte, semmi értelme :D Foglaljátok el magatokat valamivel :) Ja és ilyen öngyilkosság baromság eszetekbe ne jusson, irány a pszichiáter, ír fel pár bogyót hallelujah :)

2019. nov. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok, ezt mondtam én is, de sajnos nekem remény már nincs. (ha lehet a privátot kerüljük el mert aki agydokikat hoz fel azokat tiltom:)) Próbálkoztam, csak a csalódás, változni nem akarok és nem fogok, nem leszek egy macsó bulizós hülye gazdaggyerek amire a lányok vágynak, igy pedig reménytelen hogy valaha kellenék valakinek. Ez nem olyan egyszerű ahogy ti hiszitek, a legtöbb srác helyes magas oda van érte minden lány, én például vagyok lassan 19 éves amit nem akarok megélni, és vagyok szaros 171, nem bulizok nem vagyok menő nincs semmi féle baráti köröm, a mai lányoknak pedig értelem szerűen nem ez kell.. Nekem pedig nem egy kis insta sztár kell, hanem egy hűséges lány aki szeret és kitart mellettem jóba rosszba. De ilyen már nem létezik, ha igen, akkor sem nekem.
2019. nov. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!