Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azok, akik egyedül, magányosan...

Azok, akik egyedül, magányosan, szüzen élik le az életüket mint én is, lehet az az oka hogy egyszerűen nem volt szerencsénk?

Figyelt kérdés
Azt gondolom,Én azért leszek örökké magányos mert nem volt szerencsés.Nekem ezt dobta a gép.Rossz helyre születtem,rosszkor.Nehéz évek várnak még rám.Mint egy kivert kutya,egyedül,magányosan fogok meghalni.
2019. nov. 20. 19:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Azon túl, hogy nagyon leegyszerűsíted az embereket még jósolgatsz is. 19 vagy és nem fogsz már változni :'D Hajjaj, dehogynem. De nem érdekel, mit gondolsz magadról, csak ezt a "véget vetek mindennek" mentalitást kerüld el jó messze.
2019. nov. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Én tudom mit fogok tenni, már el van tervezve a kis életem, és ez az én dolgom, senki másé, végülis egyedül vagyok ebbe a világba... Hiába rossz ez a hozzáállás, ha a helyembe lennél te se látnál reményt a boldogságra. Ez van.
2019. nov. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
77%

Mondom, nem izgat mit csinálsz, csak ne nagy hülyeséget :D

És ja, nekem is volt szr időszakom, kötöttem ki összevágva a pszichiátrián és a sürgősségin az éjszaka közepén, de még itt vagyok és ez király :D

2019. nov. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Mert te erős és kitartó vagy :) Nekem óvodás korom óta az a sorsom hogy kirekesztenek egyedül vagyok.. Akármit teszek az mindig elromlik, rossz véget ér. Hát ki akar igy élni? Ha lenne barátnőm aki szeret és kitart mellettem simán elviselném, de igy? Másnak én is azt mondom hogy az öngyilkosság nem megoldás, senkit se erőltetek hogy csináljon hasonlót sőt rengeteg embert lebeszéltem a vagdosásról is. De közbe tudom hogy nekem nincs több remény, belefáradtam és nem bírom tovább. Örülök hogy te pár agytúrkásszal megúsztad és már szerencsére jónak tartod hogy itt vagy, de én biztosra fogok menni, nekem ez már nem élet, ha valaha az is volt már nem az. De nem fogok "rinyálni", szerencsére ti nem élitek meg azt amit én és erősebbek is vagytok, ami jó. Nem várom el hogy megértse akárki is amire készülök.
2019. nov. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok erős, csak szemléletet váltottam. És nem a pszichiáterrel, az nekem sem ért szrt se, de van, akinek jó.

Sőt! Még most is vannak kifejezetten rossz napjaim. Azért álltam le itt írogatni, mert az viszont feltűnő, hogy kicsit olyan a hozzáállásod mint nekem volt. Az hogy minden rossz, de társsal jobb lenne. Mikor 17 voltam lett egy barátnőm, ideiglenesen tényleg jobb lett, de ha az ember nincs magával kibékülve, akkor nem tud egy kapcsolatot fenntartani. Végül ezért dobott és totál összetörtem. Nálad is ilyesmi lehetett...De nekem ez segített rájönni, hogy nem másban kell a saját boldogságunkat keresni. Még én is az út elején vagyok, ami a lelki felépülést illeti, de never give up! 🤗

2019. nov. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
25%
Hát, nekem olyan lány kell aki úgy is kitart mellettem amilyen vagyok. És nekem nem csak ideiglenesen lenne jó, azért máris van értelme felkelni mert van aki szeret, aki miatt érdemes élni. Pont ezért sem "vadászok" olyan egoista netribikre, inkább valami hozzám hasonló lány. Az meg hogy ne adjuk fel könnyű mondani, attól még nem lesz barátnőm, így pedig egyedül nekem ez az egész nem kell többet. Én mindent meg akarok osztani valakivel akivel szeretjük egymást, de ha ez nem lehetséges, akkor inkább kihagyom ezt az egészet, és jöhetsz azzal hogy ez valami fellángolás, mindig is igy gondoltam és igy is fogom gondolni. Szerinted az mennyire élet hogy semmihez nem értek, ülök egész nap ameddig le nem fekszek és nincs kihez szólni? Már feladtam, túl sok volt a csalódás, amúgy sem tudok közel jutni senkihez, nincs esélyem rá. Ennyit eről, inkább a kérdezőnek írjatok, neki van is esélye hogy jobb legyen.
2019. nov. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Én megyek aludni, szóval többet nem írok.

Ha téged egyedül egy lány tenne boldoggá, akkor keress! Nem egyszerű, de vannak hozzád hasonló lányok, én is ismerek. Csak a megfelelő módon kell közeledni hozzájuk. Azért próbálkozz legalább ezzel. Csáó.

2019. nov. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Köszi a jófejséget amúgy, de próbálkoztam, nehéz volt nyitottnak lenni mégis megnyíltam, próbálkoztam, volt akinek oda adtam a bizalmam és a sok sok szeretetet ami bennem van ami mind nehéz volt, mégis csak a csalódás, és az hogy egyre jobban éreztették velem mindannyian hogy mekkora senki vagyok. Én ezt már feladtam, sose lehetek boldog és ebbe vagy beletörődök és élek igy vagy befejezem az egészet. Tudom szarul hangzik, de én inkább azt a bizonyos megszoksz vagy megszöksz szerű megszökést választom. Jó éjt neked, remélem nem vettem el a kedved, és aki rászorul és lehet rajta segíteni, annak segíteni fogsz ,független hogy nekem nem tudna más csak a szeretet. GL
2019. nov. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Az fog egyedül, magányosan meghalni, aki rossz lóra tett, de nem mer váltani. Te azzal randizol akivel akarsz, szabad ember vagy.
2020. ápr. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!