Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is egyedül ébredtetek ma...

Ti is egyedül ébredtetek ma reggel? Mellettetek sem aludt senki?

Figyelt kérdés
Én most is egyedül ébredtem mint ahogy mindennap.De legalább bent a meleg szobában és nem kint az utcán.Szex ma reggel sem volt ahogy a többi reggelen sincs.A lány aki tetszik más mellett ébredt.Rohadt az élet.
2019. nov. 24. 09:07
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
49%

Én is egyedül ébredtem, de engem nem zavar ez. :D Nekem nem lehet barátnőm amúgy sem, így kénytelen voltam hozzászokni, hogy nekem egyedül kell majd leéljem az életem. Szenvedés volt az elején, de már megszoktam és nem zavar, már nem is akarok senkit. Egyszerűen találtam magamnak más életcélt, hobbikat, amik az életben előre visznek.


Neked is tudom azt ajánlani, hogy keress egy életcélt, hobbit és kövesd azt, csináld azokat, aztán majd út közben belefutsz egy lányba, valószínűleg.

2019. nov. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
25%
Egy villanykaróba előbb belefutsz, mint egy èrtelmes lànyba!
2019. nov. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Én már futottam bele normális lányba csak nem lett az enyém.Nem én lettem a szerencsés nyertes:(
2019. nov. 24. 11:04
 24/34 anonim ***** válasza:
0%
Tènyleg egy született nyomi lehetsz kèrdező!Te èletkèptelen nyafogós Blöki!
2019. nov. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Férfi 37 nem vagyok kutya.Amúgy neked miért nincs párod ha Te olyan belevaló vagy?:)
2019. nov. 24. 11:15
 26/34 anonim ***** válasza:
65%
Minden reggel egyedül ébredek. Nem mondom, hogy nem lenne jó valaki mellett felkelni, de nem görcsölök rá a témára. A szex része meg egyáltalán nem érdekel.
2019. nov. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
33%

Provokatív jellegű kérdés és kérdező válaszai úgyszintén.

Akik megemlítik az önsajnálatot, le vannak pontozva.

2019. nov. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
#27 Én nem pontoztam le senkit:)
2019. nov. 24. 11:35
 29/34 anonim ***** válasza:
Hallod, ha már férfiak írják neked, hogy gáz vagy... :D
2019. nov. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
49%

Alapítsatok valami klubot és mondogassátok egymásnak: "de rossz de borzalmas, simizzük meg egymás buksiját, nekünk ez és ennyi jutott", "magányosságra ítéltettünk, soha nem is lehet más", "bezzeg mások párkapcsolatban élnek, de jó nekik, míg bezzeg nekünk milyen rossz"

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..

Találjatok egymásra, biztosan jó pajtások lesztek (ha ugyan nem te vagy mindkét kérdés kiírója).

A legtöbb lány elmenekül ha megérzi, hogy birtokolni akarják ("az enyém"). Birtokló kapcsolatokra felnőtt, érett embernek nincs szüksége.

2019. nov. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!