Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fiúk (vagy lányok), szerintete...

Fiúk (vagy lányok), szerintetek? 19L

Figyelt kérdés

Még sose volt senkim, de még csak annyi se, hogy alakuló félben lévő dolog se senkivel... Sose... Pedig se ronda, se buta, se tehetségtelen nem vagyok.


Hallottam olyat is, hogy a fiúk érzik azt, ha valaki úgymond nagyon keres egy párt és pl egy buliba ha elmegyek nem kérnek fel azért mert ,,érzik az elvárást,, (én ezt nem gondolnám így, valaki mondta nekem).


Vagy nemistudom mi lehet a baj. Az lehet, hogy általánosban még, nagyon beleszerettem, első pillanattól valakibe, ha most is meglátom, ugyanúgy érzek és ez érződhet rajtam? (Nagyon ritkán látom már azt a srácot...)


Mit kéne tennem?!



2019. nov. 29. 00:41
1 2
 1/18 Blade Bone ***** válasza:
28%
Vagy csak szimplán az a srác magasra tette a mércét. Velem is volt hasonló, azóta is csak egy valaki tudta megközelíteni...
2019. nov. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Lehet hogy butaságnak fog hangzani de ha találkozol azzal a sráccal szólídsd le és hajrá, nincs veszteni valód hiszen ritkán látod csak.
2019. nov. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%
én egy csajjal vagyok ugyan így mint te
2019. nov. 29. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Hát nem vagy egyedül, de sokszor az a legnagyobb csalódás amikor közelebbről megismerjük azt aki után évekig vágyódunk és kiderül hogy egy idióta. Szóval ha adódik lehetőség akkor beszélgess vele kiderült hogy milyen ember is.
2019. nov. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Fura ezt lány verzióban olvasni.xD Dettó, de szerintem ezen mindenki elgondolkozik egy idő után, hogy ezért van-e. Nem érződik ki hogy mit érzel a másik iránt. Ahogyan viselkedsz reagálsz körülötte azt fogják csak észre venni. Egyébként ha azt akarod hogy kérjenek fel csak nyitottabbnak kell lenned, vagy kezdd el nézni a srácot a buliba aztán mosolyogj rá, te is oda mehetsz ha tetszik.
2019. nov. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Egyértelműen a fiú miatt nem tudsz továbblépni ahogyan azt mások is leírták. Tipikusan a Runaway Train esete, az elszabadult vonatot már nem leszünk képesek megállítani, nem érdemes miatta önsanyargatásba bocsátkozni. Ha nincs más lehetőség, akkor hagyni kell hadd menjen és frissíteni kell a telefonodon a vasúti menetrend applikációt, hogy abban a legújabb vonatok (értsd: más fiúk) is megjelenhessenek. [link] A mai világban ez már persz nem feltétlenül igaz, mert az internet segítségével bárkit bárhol utól tudsz érni, csak ahogy #4 is írta, nem kizárt, hogy csalódni fogsz benne. Az emberek néha gyorsan meg tudnak változni, tehát valószínűleg Ő már nem pontosan ugyanaz a fiú mint aki akkor volt amikor beleszerettél (vagy jobb esetben egymásba szerettetek). De ha jónak látod vedd fel vele a kapcsolatot és találkozzatok, legfeljebb a csalódás miatt utána könnyebb lesz majd elfelejteni. Ha meg sikerülni fog, akkor veled fogunk örülni mindannyian! Én megtettem ugyanezt, akkora csalódás volt, hogy azt hittem leszakad az ég, sehová sem jutottunk és még indokolatlanul meg is haragudtunk egymásra. Azóta meg az illető lovasoktató hölgynek gyereke is született és boldogan fognak élni ameddig meg nem halnak, ez viszont engem már nem annyira zavar. #5: Lányban is van ilyen, abból az 5%-ból 2% lány, habár ez nem reprezentatív statisztika, a valóságban ennél sokkal többen vagyunk.
2019. nov. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom, nekem például megkönnyíti a dolgokat ha a másik is látszólag akar közeledni.


Ad egy pozitív visszajelzést, hogy jól csinálom a dolgokat és, hogy megkapom az engedélyt, hogy folytassam.

2019. nov. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hu de sok válasz ennyire kevés idő alatt. Köszi, elgondolkodok a leírtakon és a #2esen kívül mindenkinek ment a 👍 (#2-t nem engedte vmiért be jelezni 👍-ra, pedig akartam volna)
2019. nov. 30. 01:08
 9/18 anonim ***** válasza:
35%

Ugyanez a helyzet velem is (en is 19/L vagyok)

Es ugyanigy nekem is van egy crushom, mondjuk nekem csak 3 eve, viszont amikor meglatom, egyszeruen nem birom... 😂

Viszont kozeledni nem igazan merek hozza, es senki mashoz sem, mert nagyon felek az elutasitastol.

De lassan mar tenyleg ugy leszek vele, hogy nincs mit vesztenem, es beprobalkozom majd szamomra szimpatikus sracoknal. Csak addig rengeteg onbizalmat kene gyujtenem :D

2019. nov. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem egy lány legyen hűséges, és ne mutogassa magát mint a legtöbb lány. Mondjuk nekem a buliba járás is egy zavaró dolog. Az meg ha valaki nagyon keres párt azzal szerintem az lenne nekem az egyetlen baj hogy akkor tudnám hogy az adott lány más fiukkal is beszél (lásd, ezért sem szeretem a bulizós lányokat) A lényeg a belső, és ha valaki veszi a fáradtságot és megismer megszeret belül, akkor az lesz az igazi :) Ha eddig ez nem jött össze az nem a te hibád

18f

2019. dec. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!