Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fiúk (vagy lányok), szerintete...

Fiúk (vagy lányok), szerintetek? 19L

Figyelt kérdés

Még sose volt senkim, de még csak annyi se, hogy alakuló félben lévő dolog se senkivel... Sose... Pedig se ronda, se buta, se tehetségtelen nem vagyok.


Hallottam olyat is, hogy a fiúk érzik azt, ha valaki úgymond nagyon keres egy párt és pl egy buliba ha elmegyek nem kérnek fel azért mert ,,érzik az elvárást,, (én ezt nem gondolnám így, valaki mondta nekem).


Vagy nemistudom mi lehet a baj. Az lehet, hogy általánosban még, nagyon beleszerettem, első pillanattól valakibe, ha most is meglátom, ugyanúgy érzek és ez érződhet rajtam? (Nagyon ritkán látom már azt a srácot...)


Mit kéne tennem?!



2019. nov. 29. 00:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#10 igazából buliba csak barátnőkkel/évfolyamtársakkal voltam és nem minden héten. De abban igazat kell, hogy adjak, hogyha valaki keres, nem csak egy emberrel próbálkozik. Viszont ez akár motiválóan is hathat, hallottam már ilyenről is. Mivel ekkor az ösztönös versengési vágy előtörhet, viszont nem minden esetben. Magyarán szerintem minden egyénfüggő.
2019. dec. 4. 00:47
 12/18 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, hát én úgy vagyok vele hogy a buliba a legtöbb alkoholista kiöltözött kis ribi és hülye pávagyerek akik csajoznak... Egy seggrázós lányba SOHA nem tudnék megbízni, ott a sok fiú közt.. A versengés meg igen tényleg egyén függő, mert ha valami csoda folytán van lány akivel chatelek és tudom hogy más is próbálkozik, én inkább hagyom, mert esélyem sincs.. A legtöbb srác olyan macsó bunkó gyerek, aztán a lányoknak meg az kell, szóval én általába kimaradok.
2019. dec. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 ekeke válasza:
Ha tényleg komoly tartalom van ott, akkor nem állsz le tömegemberekkel, de ők sem tartanak potenciális partnernek. A tartalmas ember túlélése is nehéz....
2019. dec. 8. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%
Majdnem írtam neked... Tudom, hogy ez nem társkereső, de egy pontig nagyon szimpi voltál. Aztán olvasom, hogy még most is az egykori szerelmed után vágyakozol... nem, köszi. Én nem akarok senkinél pótlék lenni, és szerintem mások sem. Majd összejövök olyannal, aki ENGEM szeret, és nem csak azért keres kapcsolatot, hogy elmondhassa, hogy van valakije, miközben másról álmodozik.
2019. dec. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
#14 igazad van, de ha nagyon úgy fest, hogy semmi esély, és én szeretnék már továbblépni? Márpedig eléggé azon vagyok, de hát ha senkit nem látok nap mint nap, ráadásul annyi ideig mint anno őt, akkor mire számítson az ember? Mert akiről beszéltem, 6 évig minden kb. tanítási napon láttam és ott lobogott bennem a láng. Azóta lassan 5 év telt el. Hidd el, nagyon szeretném azt a lángot teljesen és véglegesen eloltani.
2019. dec. 15. 23:17
 16/18 anonim ***** válasza:

tegnap 21:55



Attól hogy irsz a kérdezőnek,miböl gondolod hogy tettszenél neki? Itt szinte mindenki a külső alapján itél és senkisem elég jó a nőknek..

2019. dec. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mégis miért vagy szerelmes gyakorlatilag 5 éve egy srácba? Mit tett ez a gyerek, hogy annyira mély hatást gyakorolt rád? :)

Szerintem nem a srác tetszik neked, hanem a külseje. Gondolom, nagyon helyes srác.

A kérdés az, hogy ő egyáltalán ismer téged? Gondolom haveri, baráti viszonyban nem álltok,mert akkor nem csak ritkán "látnád". Szerintem csak egy lehetőséged van. Szimplán leszólítod, (vagy ráírsz Facebookon) elkezdel vele dumálni, és szépen, nagyon lassan felvezeted, hogy tetszik neked. Lehet mákot lesz, és neki is, ahogy az is előfordulhat, hogy nem tetszel neki. Max beégsz egy kicsit, de legalább túlteszed magad rajta.

Már 5 évet elba##tál az életedből erre a srácra. 5 év múlva, már 24 leszel. 24 évesen is egyedül, pasi nélkül, egy plátói szerelemnek élve szeretnéd élni az életed?



Az előző kettő válaszolónak:


#14: Jujj de magabiztos vagy. XD

Gondolom gazdag szülők, elkényeztetett majka vagy, aki azt hiszi, hogy minden csaj odáig van érte. 😁 Honnan veszed, hogy TE tetszettél volna a kérdezőnek. 😁


#16 Mi férfiak is felszínesek vagyunk.

Most ha idehoznák neked a Palvin Barbit, meg a random szomszéd lányt, te melyiket választanád? :)

Ne siránkozz, találj egy jó, hozzád illő csajt magadnak oszt jóvan. 😁

2019. dec. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Joker2244 ***** válasza:

Nem kell görcsösen kutakodni pasik után... Jönnek ők maguktól. Akivel össze kell akadnod ő is jön magától.

Az meg hogy nem nyitsz nem kezdeményezel butaság, nincs mit vesztened plusz ha vissza utasít abból tanulsz és jobb leszel. Ha folyton csak vágyakozol és nem cselekszel megalszik a tej a szádban és sok sok macskával együtt fogsz megöregedni. Majd kilefetyelik a tejet a szádból :)

2020. jan. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!