Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ne adjam fel az életet?

Miért ne adjam fel az életet?

Figyelt kérdés
Tiszta feleslegesnek érzem az életem. Azt látom hogy mindenkinek lesz barátnöje és pasija. Kezdem fel adni az életemet el kezdtem Thai Boxra járni és azt hittem kicsit majd többet fogok beszélgetni. És eléggé sokan vágják hozzám azt hogy Doomer vagyok. Egyetelen fiú barátom van (nem vagyok meleg) ő a legjobb barátom. De van neki egy barátnője és mostanába inkább vele logg amivel teljesen egyet is értek. Úgy kezdem érezni hogy össze omlok és semmi esélyem sincs. Mostanába nem is tudok tanulni nem tudok koncetrálni. Ma is doga közben sokot kaptam valami pánik hülyeséget vagy nem tudom mi de nem tudtam 1 órán át meg szolalni. Kérlek nektek segítenétek valahogy ? Nem az a depis hisztis 13 éves vagyok hanem elég keményen a semmibe veszek. Az a baj hogy ha el mondanám anyának vagy a testvéremnek csak az lenne a válasz: Jajjj csak megint depressziózol és kész ez csak egy hiszti. Kérlek titeket segítsetek és ne csak a fikázás legyen ;(

#Miért ne adjam fel ?
2019. dec. 3. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
41%
Erre van a lelkisegélyszolgálat. Ezt a kategóriát miért ilyen kérdésnek álcázott sajnáltatásokra használjátok?
2019. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Iskolapszichológust is keresd fel szerintem.

Anyukáddal meg ülj le, és őszintén mondd el neki amit érzel.kérd meg, hogy ne bagatelizállja el a dolgot, vegyen komolyan.

2019. dec. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!