Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért csak tanácsot adnak...

Miért csak tanácsot adnak nekem a lányok, Miért nem jönnek össze velem?

Figyelt kérdés
Sok lánnyal beszélgettem már.Viszont mindegyik csak tanácsot adott,egyikük sem mondta hogy összejönne velem.Ismerkedjek szórakozóhelyen,ismerkedjek a neten,öltözzek föl szebben,gyúrjam ki magam,ilyen tanácsokat szoktak adni a lányok.De mikor találkozok már egy olyan lánnyal,akinek tetszeni is fogok és nemcsak tanácsot ad?
2019. dec. 13. 19:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Fogadd már el végre a tanácsukat!!!
2019. dec. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
gondolom sajnáltattad magad hogy senki nem jön össze veled, ezzel barátzónába kerültél ők meg közhelyes barátzónás tanácsokkal szórakoztattak téged és magukat.
2019. dec. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Mert nem hülyék.
2019. dec. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Mert szánalmas vagy és sajnálnak.
2019. dec. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

Már megbocsáss, de miért kéne összejönniük veled?


Azért nem jönnek össze veled, mert nem vagy számukra szimpatikus és vonzó. Ellenben van bennük némi segítőszándék, így adnak neked pár tanácsot, hogy másnál majd sikeres legyél. Egyáltalán megfogadsz bármilyen tanácsot?


Több tucat srácnak és lánynak adtam tanácsot, a te logikád alapján mindegyikükkel össze kellett volna jönnöm? Szép kis hárem lenne.


L

2019. dec. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Ha mutatnál képet, tudnánk segíteni. Hidd el, én elmondanám a tutit. 24f

Közhelyes, de annyi lány van... Haladj tovább. Valamelyik csak összejön.

2019. dec. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Csak egy tanácsukat fogadtam meg.A netes ismerkedést.Szórakozóhelyekre nem járok,konditerembe nem járok és nem a dívát szerint öltözködök hanem a legolcsóbb
2019. dec. 13. 19:24
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem dívát divat.Tehát nem a divat szerint öltözködök hanem azt nézem melyik ruhadarab a legolcsóbb a használtruha boltban és azt veszem meg.Persze csak ha jó rám.
2019. dec. 13. 19:26
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Jobb turikból lehet szép ruhákat kifogni. Ott az ár sem kifogás.
2019. dec. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#5-ös lány válaszoló de miért nem vagyok nekik szimpatikus?Én kedves vagyok hozzájuk udvarias.Miért nem tetszem nekik?Nem a belső számít?
2019. dec. 13. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!