Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rohomosan jönnek vissza a...

Rohomosan jönnek vissza a kilók. Mitől? Ha tudsz adj tanácsot

Figyelt kérdés

78 kilóról lefogytam 65 kilóra két és fél hónap alatt. Aztán szüneteltettem a diétát, és másfél hónap alatt visszajött 6 !!! kiló. Nemrég újrakezdtem de még híztam 2 kilót.

Jojó effektus? Még több fog visszajönni, mint ami lement?



2013. ápr. 16. 20:13
 1/4 poiu ***** válasza:
10 hét alatt 13 kg kicsit sok. A jojó mégsem szükségszerű. Iktasd ki az összes gyors szénhidrátot (keményítő és cukor), ne éhezz, egyél rendesen zöldséget és húst. Mozogj. Nem kell futnod, elég ha gyalog mész mindenhová.
2013. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túl gyorsan fogytál. Erről beszélünk le itt mindenkit, de a jelek szerint hiába. Ez bizony a tipikus jojóeffektus! Étrendváltás kell, nem fogyókúra aztán "normál" étkezés.
2013. ápr. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Valószínűleg a diétád úgy volt összerakva, hogy a szervezeted sejt szinten éhezett.

Ha nem a megfelelő étrendet választód magadnak akkor igen gyorsan le tudsz fogyni, de esély van arra, hogy a dupláját szeded vissza. A gyors fogyás nagyon káros a szervezet számára. Az ideális fogyás a havi 2-5 kg.


Erről bővebben itt tudsz olvasni.

[link]

2013. ápr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 darida ***** válasza:

A diéta kezdeti lépés az étrendváltoztatáshoz. Ez utóbbi fontos része az életmód-változtatásnak, ami elengedhetetlen része a testsúly tartós optimális szinten tartásának.


Ha a diétát követően visszatérsz az eredeti étrendedhez, akkor biztos a visszahízás. Tehát vizsgáld át (számold ki) a napi kalóriabevitelt és feltétlenül végezz - lehetőleg naponta - min. 50 perces aerob mozgást (futás, kerékpározás, úszás stb.)

Kiiktatni a kenyeret, krumplit, cukrot. Növelni a "nyers" élelmiszer-bevitelt: zöldségeket (salátákat), gyümölcsöket és napi rendszerességgel pl. úszni kell.

2013. ápr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!