Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért jó az egy embernek ha...

Miért jó az egy embernek ha magányosan akarja leélni az egész életét?

Figyelt kérdés
Ismerek egy srácot aki senkit nem enged magához közel , tök egyedül él, 28 évesen nem jár össze senkivel. Egy fiatal ember miért nem akar kapcsolatot , barátokat ? Szeretnék segíteni , egy ilyen embert hogyan lehet egy ilyen állapotból kizökkenteni? Szeretném mert látni rajta hogy nem boldog , pedig esélye lenne, hogy kapcsolata legyen mert helyes és kedves srác ...
2019. dec. 21. 21:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem hagyd békén. Ő is olyan mint én. Elvagyok itthon a saját világomban, megvannak a hobbijaim amivel lekötöm magam, ennél több nekem nem kell. Egyszerűen nem vágyom az emberek társaságára.
2019. dec. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
95%

Amit felvázoltál számomra ilyen lenne az álom élet.


Én pont attól hülyülnék meg,ha az egész napos zsongásból haza kellene menni,és ott is emberek lennének.


Nem mindenki társas lény,ez baromság.

Van,akit a társaság lehúz,és bőven elég neki az a kötelező idő,amit a munkával tölt.

2019. dec. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%

Igen, jól érzi magát.


Te honnan tudod, hogy nem érzi jól magát?

2019. dec. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Igazatok van inkább nem avatkozom bele senki életébe... Aztán ezért van ennyi öngyilkos ember mert mindenki sz@rik a másik fejére ....
2019. dec. 22. 10:35
 15/19 anonim ***** válasza:
2019. dec. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#2.én!
2019. dec. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Aztán ezért van ennyi öngyilkos ember mert mindenki sz@rik a másik fejére"

Kéretlenül belepofázni más életébe legalább olyan rossz mint nem segíteni, amikor valaki kéri.

Másrészt még egyszer, egyedül és magányos két külön fogalom.

2019. dec. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó fej dolog tőled, hogy segíteni akarsz. És igazad van, hogy sokan nem foglalkoznak a másikkal.


Én is sokat voltam egyedül, mert nem volt, aki kirángasson, akkor jóval többet eljárkáltam volna. Később amikor bátrabb lettem, már eljártam szórakozni, de azt hiszem, sajnálom, hogy nem előbb, mert akkor több élményt szereztem volna. - Szóval az én esetemben jó lett volna egy olyan személy mint te.


Viszont van a másik verzió, hogy ő valóban nem vágyik a kimozdulásra....

2019. dec. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"ilyen embereknél valami gond van a háttérben, és én segíteni akarok"


Oké!

Átmész hozzá és segítesz neki megoldani a gondját.

Azt, amit már ifjú kamaszkora óta egyedül szokott megoldani a jobb kezével...

Rendes tőled de lehet, hogy ezt inkább egyedül szereti csinálni.

:)

2019. dec. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!