Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt rajtam kívül más is...

Van itt rajtam kívül más is aki éppen munkanélküli lett az ünnepek előtt?

Figyelt kérdés
Ti, hogyan álltok hozzá? A gondolathoz hogy most nincs melóhely meg hogy a jövő év jobb lesz e. Én próbálok pozitívan hozzáállni a dologhoz, de másik oldalt nagyon aggódok az miatt hogy időben találjak egy új állást. Mert jó van az embernek vésztartaléka az ilyen esetekre de nem akarja teljesen felélni azt. 3 hónapja hogy elvesztettem az állásom.
2019. dec. 22. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Merre laksz, hogy három hónapja nem találsz?
2019. dec. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szentes
2019. dec. 22. 10:08
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Minden azért történik, hogy jobb legyen...
2019. dec. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Menj el humoristának, fél szentes abból futott be
2019. dec. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Tanulj egy piacképes szakmát, amivel akár vállalkozhatsz is, mielőtt elfogy a vésztartalékod...!
2019. dec. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Hát igazából nekem van munkám de nagyon rosszul érzem magam itt igaz csak 2 hónapja vagyok itt de januárban mindent megteszek a váltás érdekében! Alig bírtam ki az évvégét hogy ne mondjak fel! Már az sem nagyon érdekel ha nem találok munkát...
2019. dec. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem vagy egyedül! A cégeknek bevett szokásává vált, hogy október környékén elkezdik tömegesen kiszórni az embereket az utcára, - ember meg nem mondja, hogy mi abban a buli számukra, hogy tavasszal meg felvesznek nagyjából ugyanannyi embert és képezhetik ki az a felvett embereket a helyi sajátosságok miatt. A párom évről-évre így jár és nem tudunk ellene semmit tenni, - időről-időre "megjutalmazza" az éppen aktuális cég karácsonyra...
2019. dec. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Jelen. Nem értem én se miért jó ez, gondolom így spórolnak a karácsonyi prémiumon.
2019. dec. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Október elején mondtam fel, illetve váltak el útjaink közös megegyezéssel. Nagyon kevés volt a pénz, ezért egyre több dolgot kellett csinálni. Olyan szigor lett fentről, ha nem jól áll a hajad szála, azért is fizethetsz. Annyiszor átírták a beosztást, hogy nem tudtam követni, nem mentem az adott napon, pedig mennem kellett volna.

Azóta nem találtam állást. Nagyon válogatós vagyok, nem vállalok el akármit, ismerem magam, hogy ha nem tetszik, nagyon gyorsan otthagyom. Amit utálok csinálni, abban rossz vagyok és hosszú távra keresek munkahelyet, nem 1-2 hónapra. Ehhez még elég szerencsétlenül keresek állást is, nem könnyű így elhelyezkedni. Hiába van itt a Mercedes a közelben, semmi kedvem hozzá. Voltam egyszer gyárlátogatáson, illetve dolgoztam gyárban még korábban, szép meg jó, de a hideg kiráz a monoton sori munka gondolatától.

Volt egy minimális tartalékom, de elfogyott, igényeltem némi támogatást, ebből fizetek egy tanfolyamot, amivel talán sikerül elhelyezkedni. Kis túlzással egyik napról a másikra élek most. Még otthon lakom, ami nagy segítség, egy csomó kiadást megspórolok, nem is lenne miből fizetni. Sosem kerestem annyit, hogy egyedül megérje elköltözni, mert a lakásra még lehet, hogy jutna, kajára és a többire már nem.

2019. dec. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként a magány a kategória. Hogy állsz ezzel, kérdező? Nem lakunk túl messze egymástól. (#9)
2019. dec. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!